Xbox Ultimate Game Pass 2 kişi kullanabilir mi?

leomessy

Centipat
Merhaba ben Ultimate Game Pass aldım PC için aldktan sonra kuzenime de kullansın diye verdim bir sorun yaşar mıyız? Mesela ben Forza oynarken o Far Cry oynasa uyarı verir mi?

Merhaba ben Ultimate Game Pass aldım PC için aldktan sonra kuzenime de kullansın diye verdim bir sorun yaşar mıyız? Mesela ben Forza oynarken o Far Cry oynasa uyarı verir mi?
Sadece biriniz oyuna girebilir.

Sen oynarken o oyuna girerse seni oyundan atar. Ama oyuna girmeden önce kendi Microsoft hesabınıza geçerseniz sorun olmaz.

Kullanabilir sadece EA Play oyunlarını aynı hesapta aynı anda oynayamazsınız onun dışında Microsoft Store hesabınız aynı olacak Xbox hesaplarınız farklı olacak şekilde oynarsınız. Microsoft hesabınızı paylaşacağın kişinin Xbox hesabını aile paylaşımına düzenleyici organizatör olarak ekliceksin artık arkadaşında senin Microsoft hesabına uygulamadan bağlanarak Ultimate'ini kullanabilir ve aynı anda Online oyun oynayabileceksiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı