Game Pass ve Game Pass Ultimate farkı

Gamepass Ultimate=Xbox Live Gold + xcloud + EA Play + Gamepass PC + Gamepass konsol.

Xbox Live Gold=Xbox için Online oynama üyeliği, aylık 4 oyun veriyor.

Xcloud=henüz Türkiye'ye gelmemiş olan bulut tabanlı oyun sistemi.

EA Play=EA oyunlarının bulunduğu kütüphaneye erişim.

Gamepass PC=Gamepass'ın PC versiyonu, 2021 yılında ek ücret olmadan EA Play'i de bünyesine dahil edecek.

Gamepass konsol=Gamepass'ın konsol versiyonu, sadece Xbox için kullanılanilir.

PC kullanıyorsan Gamepass for PC yeterli diğerleri senin için gereksiz. Konsol kullanıyosan Gamepass Ultimate al. Ayrıca Xbox müşteri hizmetlerini arayarak 13 aylık Ultimate'i 225TL'ye alman mümkün.

Xbox One kullanıyorum konsol.
O eskidendi artik yok.

Reis markete gitince Gamepass'ta Mortal Kombat X gözüküyor ama Ultimate yazıyor normal Game Pass alsam yine Mortal Kombat X gelir mi?

Normal 30 liralık alsam yine var mı Mortal Kombat X bir de 3 aylık falan daha ucuza getirebilme şansım var mı?

fifa 20 varmı mesela 30 liralıkta
Mortal kombat var normal 30 olanda ama bu ay ayrılcak üyelikten yani bu aydan sonra hangisini alırsan al oynayamayacaksın. Fifa 20, Eaplay oyunu. Eaplay oyunları 30 tllik konsol gamepass'e dahil değil. Eaplay 45tl ultiye ve 30tl pc gamepasse* dahil.

3 aylık ucuza alma yöntemi var daha 1-2 gün önce aldım ama uğraşlı bence hiç uğraşma direk mülteri hizmetlerini ara 225 tl'ye 13 ay ulti versinler. 3 ay nasıl alınıyo dersen, şu an yurt dışında 3 ay 1$ kampanyası var. Ben brezilya için 5 birim olan hediye kartından aldım g2a'dan. Daha sonra kodu daha önce ultimate almamış bir hesaba (yoksa yeni aç) girdim destek ekibine yazdım ve o koddaki bakiye ile 3 ay ultimate verdiler. Kod da 16tl falandı. Konuşma bitince oto ödemeyi kapattım. Ayrıca ne olur ne olmaz hesabımın bölgeisni Brezilya yaptım desteğe yazmadan önce ama bu pek önemli değil sanırım. Destek ekibine neden yazıyoruz dersen direk kendimiz almaya çalışınca oto ödeme için kredi kartı girmemizi istiyo ve TR kartları kabul edilmiyor. Kart girmeden almanın tek yolu da destek ekibine yazmak. Konuşma İngilizce ve yazılı olarak gerçekleşiyor onu da ekleyeyim.

*Eaplay 30tllik pc gamepass'e 2021'de dahil olacak.

1 Senelik eaacces satın alsam 65 TL fiyatı var, bu otomatik olarak Gamepass'a mı dönüşüyor? Çünkü öyle bilgiler var 1 senelik eaacces 4 ay Gamepass oluyormuş.

Mortal Kombat var normal 30 olanda ama bu ay ayrılcak üyelikten yani bu aydan sonra hangisini alırsan al oynayamayacaksın. FIFA 20, EA Play oyunu. EA Play oyunları 30 TL'lik konsol Gamepass'e dahil değil. EA Play 45TL ultiye ve 30TL PC Gamepass'e* dahil.

3 Aylık ucuza alma yöntemi var daha 1-2 gün önce aldım ama uğraşlı bence hiç uğraşma direk mülteri hizmetlerini ara 225 TL'ye 13 ay ulti versinler. 3 ay nasıl alınıyor dersen, şu an yurt dışında 3 ay 1$ kampanyası var. Ben Brezilya için 5 birim olan hediye kartından aldım G2A'dan. Daha sonra kodu daha önce Ultimate almamış bir hesaba (yoksa yeni aç) girdim destek ekibine yazdım ve o koddaki bakiye ile 3 ay Ultimate verdiler. Kod da 16TL falandı. Konuşma bitince oto ödemeyi kapattım. Ayrıca ne olur ne olmaz hesabımın bölgeisni Brezilya yaptım desteğe yazmadan önce ama bu pek önemli değil sanırım. Destek ekibine neden yazıyoruz dersen direk kendimiz almaya çalışınca oto ödeme için kredi kartı girmemizi istiyor ve TR kartları kabul edilmiyor. Kart girmeden almanın tek yolu da destek ekibine yazmak. Konuşma İngilizce ve yazılı olarak gerçekleşiyor onu da ekleyeyim.

*EA Play 30TL'lik PC Gamepass'e 2021'de dahil olacak.

Yani Mortal Kombat'ı 1 ay oynayabilcem değil mi bir de kartımda 30TL vardı hata verdi alamadım sebebi nedir konuşsam alabilir miyim hizmetle.

Yeni konular

Geri
Yukarı