Ultra Ayarlarda Oyun için i7 Şart mı ?

NirvanA1'e katılıyorum. Alperen, böyleleri hep olacaktır. Zaten bizim görevimiz de insanların kazıklanmasını engellemek. Ticaret böyle, yapacak bir şey yok. Yapılacak bir şey olsaydı, emin ol çoktan yapılırdı.

NirvanA1'e katılıyorum. Alperen, böyleleri hep olacaktır. Zaten bizim görevimiz de insanların kazıklanmasını engellemek. Ticaret böyle, yapacak bir şey yok. Yapılacak bir şey olsaydı, emin ol çoktan yapılırdı.
Benim anlatmaya çalıştığım tek nokta ticaret bu değil. Ticaret pazarlıktır, ticaret kişinin elindekini yüksek fiyatla satmaya çalışması alıcının da en uygun fiyata almaya çalışmasıdır. Bilemeyen adamı kandırmak ticaret değildir. Yapmayın lütfen :)
Yalan yanlış bilgileri unutmamak gerek. Bir çok üründe var bu.

Tamam senin dediğin olsun, ama bunlar hep olacaktır.

Ben anlamıyorum. Siz Vatan Bilgisayar yerine başka mağazaya mı gidiyorsunuz ? Eskişehir'de bunlardan hiç yok. Çok güzel ilgileniyorlar. Daha hiç sorun çıkarttıklarını görmedim.

Mağazadan mağazaya değişiyor.

Gidemiyorum. Kırşehir'de hiç bir şey yok. :D Evet hep olacak Vatan için böyle deyip diğerlerini övmüyorum. Mesela Ben alışverişimin çoğunu Teknobiyotik'ten yapıyorum. Onlar çok mu masum ? değil tabi ki. Çin malı ürünleri nasıl pazarladıklarını biliyoruz. :) İlgilenme kısmına gelince. Çok iyi ilgilenecekler tabi ki. İşlerinin çok önemli bir parçası ilgi ve güler yüzlü olmak. Ayrıca tüm çalışanlar kazıkçı veya sahtekar demiyorum. İçlerinde iyi niyetli olanlarda vardır elbette. (Daha duymadım, görmedim ama...) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela X4 4100 şu anda Crysis 3, Battlefield 3 gibi oyunlarda -diğer parçaların yeterli olduğunu varsayarsak- en yüksek ayarlarda yeterli midir?

Mesela X4 4100 şu anda Crysis 3, Battlefield 3 gibi oyunlarda -diğer parçaların yeterli olduğunu varsayarsak- en yüksek ayarlarda yeterli midir?

Bir forumda okumuştum reklam olmasın diye siteyi yazmayacağım. Orada bir konuda;
CPU düşük olursa GPU ne kadar yüksek olursa olsun dar boğaz oluşuyor ve oyunlarda FPS'ye yansıyor denilmişti. Sizce bunun doğruluk payı nedir ? Hazır burada konu açılmışken kirlilik olmasın diye burda sorayım, konu sahibi arkadaşında alacağı işlemci hakkında daha rahat fikir edinmesini sağlamış oluruz.

Bir forumda okumuştum reklam olmasın diye siteyi yazmıcam.Orada bir konuda;
CPU düşük olursa GPU ne kadar yüksek olursa olsun darboğazlık oluşuyo ve oyunlarda fps'ye yansıyor denilmişti.Sizce bunun doğruluk payı nedir ? Hazır burada konu açılmışken kirlilik olmasın diye burda sorıyım,konu sahibi arkadaşında alacağı işlemci hakkında daha rahat fikir edinmesini sağlamış oluruz.
Doğruluk payı var. Sitemizde daha önceden MR_Yamyam diye adam vardı, yamyamdı kendisi çok severdim, çok bilgiliydi :D O öğretmişti nasıl darboğaz olduğunu. Benim düşüncem: Orta sınıf AMD İşlemci, orta sınıf İntel işlemci, bütün ekran kartları için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Tartışma konusuna gelince; 16 yaşındayım ve hepimizin bildiği lanet ergenlik dönemindeyim. Adı üstünde ''Ergen'' sağı solu belli olmuyor. Şu sıralarda da çok sıkıntılarım var birden patlıyabiliyorum. Yüzünüze söylemesi ayıp ama doğru olan şeyleri söylüyebilirim. Dilim var kilidi yok, mazur görünüz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı