Rehber Ultrakill Türkçe yama kurulumu

Umudo36

Centipat
Daha fazla  
Gördüğüm kadarıyla çoğu kişi ultrakill için bir Türkçe yama bulamamış. Ben de bir rehber hazırlamak istedim.

Ultrakill'i Steam'den alıp yükledikten sonra tarayıcıya bepınex yazıp ilk çıkan GitHub sitesine tıklayın. Siteye girdikten sonra aşağı kaydırıp BepInEx_x64_5.4.22.0.zip adlı linke tıklayıp dosyayı indirin. İndirdikten sonra klasöre çıkarın ve klasördeki tüm dosyaları ultrakill klasörüne atın.(klasöre ulaşmak için Steam üzerinden yerel dosyalara göz at kısmına tıklayın. Attıktan sonra oyunu bir kere çalıştırın sonra kapatın. Tekrar tarayıcıya gelip Thunderstore ultrakill yazın ve ilk çıkan siteye girin. Girdikten sonra arama çubuğuna ultrakull yazıp aratın ve çıkan sonucu manuel olarak indirin. İndirdikten sonra açın ve tekrar ultrakill klasörüne dönün ve beplnex klasörüne tıklayın. Açtığınız ZIP dosyasındaki Config ve plugins dosyalarını beplnex klasörüne çıkartın ve tekrar oyuna girin. Oyuna girdikten sonra options kısmına girin ve sağ alttaki langueges kısmına girin. Girdikten sonra browse langueges Online yazan yere tıklayın ve oradan Türkçeyi seçin ve tekrar oyunu aç kapa yapın. Oyunda hikaye kısmınının çoğu yeri artık Türkçe. İyi oyunlar. İndirdiğim iki dosyanın da VirusTotal sonuçlarını resimlere koydum.

Ekran 1 2024-04-08 232537.png

Ekran 2.png

Bunlar da oyun içi görüntülerdir.

Dosya Ekleri

• 2024-04-08 (2).png
    2024-04-08 (2).png
    631,5 KB · Görüntüleme: 54
  • 2024-04-08 (1).png
    2024-04-08 (1).png
    483,6 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Yukarı