Uluslararası para transferi nasıl alınır?

En temizi kripto.
Hoca kriptoda nasıl bana aticak? Dolar olarakmi aticak yoksa coin alıp öylemi hesabıma aticak btc Türk kullaniyor abim

@fakewety usta adam abde bana para aticak bende turkiyedeyim senin dediğin wise misal 27 dolar aticak adam bana gelen 24 dolar 3 dolar kesinti yapiyor bu kadar küçük bir para aktarımı için degermi?

Son düzenleme:
Hoca kriptoda nasıl bana aticak? Dolar olarakmi aticak yoksa coin alıp öylemi hesabıma aticak btc Türk kullaniyor abim

@fakewety usta adam abde bana para aticak bende turkiyedeyim senin dediğin wise misal 27 dolar aticak adam bana gelen 24 dolar 3 dolar kesinti yapiyor bu kadar küçük bir para aktarımı için degermi?
Herhangi bir coin alıp sizin cüzdanınıza yollayacak siz de onu çekeceksiniz. En kolay şekilde Binance TR ile çekim yapabilirsiniz direkt hesabınıza.

Hoca kriptoda nasıl bana atacak? Dolar olarakmi atacak yoksa coin alıp öyle mi hesabıma atacak BtcTurk kullaniyor abim.

@fakewety usta adam ABD'e bana para atacak bende turkiyedeyim senin dediğin Wise misal 27 dolar atacak adam bana gelen 24 dolar 3 dolar kesinti yapiyor bu kadar küçük bir para aktarımı için deger mi?

Şansınız varsa en iyisi tabii ki Bitcoin ama Bitcoin ile yapamıyorsanız Wise güzel bir seçenek. Bitcoin dışında tüm seneçekleriniz bu civarlarda kesinti yapacaktır zaten.

Geri
Yukarı