UMC202HD için kulaklık önerisi

Mahesvera

Decapat
Selam. UMC202HD Behringer ses kartına sahibim. Evde olduğum için kulaklıkla çalmak istiyorum fakat sanırım bu normal kulaklıklarla pek verimli olmuyormuş (telefon kulaklığı taktığımda sesler çok kötü geldi).sanırım bunun için bir monitör veya referans kulaklık almam lazım, tam bilmiyorum bu konuları. Genelde backing tracklar üzerine ve kafama göre çalıyorum. Evde çalacağım için bana kulaklık lazım. Kulaklık önerilerinize açığım. Piyasayı tam bilmiyorum, uygun fiyatlı ses kartına bağlamam için kulaklık önerebilir misiniz? Amatör kayıtlar alırken işimi görse yeterli olur benim için. Ya da dönüştürücü ile halledebilir miyim?

Dt 770 Pro 32 ohm gider o karta ama bütçe yok derseniz çakması olan Behringer BH770 olabilir. Fiyat vermeden ürün vermek çok zor.

HD9, HD7, M20X, M30X modellerine bakabilirsiniz sanırım bu fiyat aralarında bunların üstünde bir kulaklık yok. BH770 güzel kulaklıktır fakat tabii ki Pro kalitede kullanılmaz. HD veya MX serisi kullanılabilir.

bu normal kulaklıklarla pek verimli olmuyormuş (telefon kulaklığı taktığımda sesler çok kötü geldi)

Normal kulaklıkla oluyor. Sizin taktığınız kulaklık normal değil. Siz cep telofonu kulaklığı takıyorsunuz. Onlar 4 pole stereo uçlu.

3 pole sterero uçlu normal bir kulaklık kullanacaksınız.

1673280855473.png

sanırım bunun için bir monitör veya referans kulaklık almam lazım, tam bilmiyorum bu konuları.

Hayır bunlara gerek yok. Normal bir kulaklık ya da hoparlör kullanabilirsiniz. "Referans" gereçleri gitar çalmak için kullanmılmaz. Onlar kayıt ekipmanıdır.

Normal kulaklıkla oluyor. Sizin taktığınız kulaklık normal değil. Siz cep telofonu kulaklığı takıyorsunuz. Onlar 4 pole stereo uçlu.

3 pole sterero uçlu normal bir kulaklık kullanacaksınız.

Eki Görüntüle 1627891

Hayır bunlara gerek yok. Normal bir kulaklık ya da hoparlör kullanabilirsiniz. "referans" gereçleri gitar çalmak için kullanmılmaz. Onlar kayıt ekipmanıdır.

Hocam bunun için sanırım dönüştürücü almam lazım nasıl bir dönüştürücü almalıyım?

Geri
Yukarı