Umre'den gelenlerin KYK yurduna ahır gibi demesi

Sizce bir de okullara yerleştirilseler tepkileri ne olur?

• Oy verenlerin toplamı
    26

Rashmore

Kilopat
Makaleler
54
Yer
@bluebard
Umre'den dönen hacılarımız güvenlik için bir süre karantina altında tutulmak üzere KYK yurduna yerleştirildiler. Yerleştirildikleri yurttan memnun olmayıp "ahır gibi" sıfatını veren muhterem hacılarımız hayatlarında ilk defa yurt görmüş olup en konforlu 5 yıldızlı yurda yerleştirilmiş olmaları da ayrı bir komik. Acaba forumdaki insanlar kaldıkları yurtlardaki ortam ile karşılaştırdığında cennet gibi bir ortam değil de ne diye düşünecek? Açıkçası ben ilk gördüğümde otel odası zannetmiştim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayıptır arkadaş yani bazalı yatak bile koymuşlar ranza olsa ne diyeceklerdi acaba?

Otel odasıyla yurt odası çok farklı şeyler. Sanırım bu arkadaşlar özel otel odası beklemişlerdi.
Sizin için en iyisi :)

1584369785210.png

Öğrenciye ev vermeyenler de oradadır umarım, yaşattıklarını çekiyorlardır fakat devletin yaptığı da çok saçma, karantinaya almak demek hepsini koyun gibi dizmek değildir, orada sağlıklı olan kişi de enfekte olacaktır.

Ben olsam sokağa atardım hepsini yaşlı başlı demeyip. Zaten şu yaşlı diye saygı duyulma olayına da karşıyım. Saygı hak edilmeli. Şimdiye kadar hacıya hocaya gidenden ne hayır gördük ki bundan sonra görelim? Atın gitsin sokağa!

Ben olsam sokağa atardım hepsini yaşlı başlı demeyip. Zaten şu yaşlı diye saygı duyulma olayına da karşıyım. Saygı hak edilmeli. Şimdiye kadar hacıya hocaya gidenden ne hayır gördük ki bundan sonra görelim? Atın gitsin sokağa!
Amaçları sokağa atmamak zaten, sağa sola bulaştıracaklar sonra belalılar.

Valla bir gram acımıyorum desem yeridir. Hadi hac olur kurayla seneler sonra çıkıyor gidersin anlarımda okadar uyarılara rağmen umreye inatla gittiler birden fazla kez gitmelerine rağmen. Müslümanlık sadece vazifeleri gerçekleştirmekle olsaydı köpeğe ayakkabısıyla su veren hayat kadını günahları affedilerek cennete gitmezdi. ;)

Geri
Yukarı