Umudun tükenmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öfff vallahi ben de önemli bir şey sandım. Altı üstü ekran kartı neyin acısını çekiyorsun? Alım gücü düşük olabilir ama cidden ekran kartı fiyatı yüksek diye üzülüyorsan bence acilen destek almalısın.
Bundan bunu mu çıkardın? Sadece ömrümü bir arabaya, eve harcamak istemiyorum. Markette iken cebime bakıp ürünü geri koymak istemiyorum. Çok mu şey istiyorum?

Öfff vallahi ben de önemli bir şey sandım. Altı üstü ekran kartı neyin acısını çekiyorsun? Alım gücü düşük olabilir ama cidden ekran kartı fiyatı yüksek diye üzülüyorsan bence acilen destek almalısın.
Ekran kartı alamıyor adamcağız. Psikolojik desteği nasıl alsın? İlahi. :)

Bilgisayar alamıyoruz, bisiklet alamıyoruz, araba alamıyoruz, motosiklet alamıyoruz. Ne alalım o zaman?

Yüksek olan sadece ekran kartı değil.

Ama bu konuları açarak daha da moralinizi bozuyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı