Umursanmayan ve sevilmeyen birisine ne tavsiye verirsiniz?

Şuraya klişeleri yazmanın mantığı ne anlamıyorum. Ulan zaten bir eşeğe bile sorsan o herkesin yazdığı klasik şeyleri söyleyebilir. Başlığı açan kişi eğer özel mesaj atabilirsen sana aynı senin gibi olduğum için düzgün, samimi ve klişe olmayan cevaplar vermeye çalışırım.

Şuraya klişeleri yazmanın mantığı ne anlamıyorum. Ulan zaten bir eşeğe bile sorsan o herkesin yazdığı klasik şeyleri söyleyebilir. Başlığı açan kişi eğer özel mesaj atabilirsen sana aynı senin gibi olduğum için düzgün, samimi ve klişe olmayan cevaplar vermeye çalışırım.

Tabii kanka tavsiye ve görüşleri almaktan mutlu olurum. Senin de varsa bir tavsiyen beklerim.

Nereden başlasam bilemiyorum ancak ilk vereceğim naçizane tavsiyem kesinlikle dürüst ve empati duygusu yüksek bir insan gibi yetiştirin kendinizi. Hangi taraf olursa olsun kadınlar, ilişki konusunda erkeklerden çok daha üstün şekilde düşünebiliyorlar. Erkeğin bir düşündüğünü kadın 5 defa düşünebiliyor. Bu yüzden kadının karşısında uygulayacağınız davranışları yapmadan önce 2 defa değil 5 defa düşünün. Onun dışında eğer bir kadınla tanıştıysanız ve bu kadınla kafanız uyuşuyorsa dinlemeyi öğrenin. Bol bol konuşmaktan ziyade bol bol dinleyin ve yeri gelince karar şekilde konuşun. Flört aşaması baş gösterdiğinde ise ilgi alakanızı ne az ne de çok gösterin. Fazla gösterirseniz ilgi alakadan bıkabilir ya da kadın ''bu zaten benim cebimde'' diyerek yeni limanlara yelken açmaya çalışabilir. Kaçan kovalanır lafı buradan geliyor zaten. Psikoloji adı altında öğretilen ''Beta'' ve ''Alfa'' terimlerini iyice bir araştırın derim. Maskülen yapınızı hiçbir zaman kaybetmemeniz gerekiyor. Eril halinizden taviz verirseniz kadınların size karşı saygısı azalır ve bu da aranızdaki bağın kopmasına neden olur. Ayrıca hiçbir kadını hayatınızın baş köşesine oturtacak kadar değer vermeyin. Böyle bir şey yaparsanız o'nu sevmekten ziyade kendinize verilen değeri, ilgiyi ve alakayı sevmiş olursunuz. Çıkar ilişkisinden öteye gitmeyen ve bir kaç ay sonra dağılabilecek bir ilişkinin kapısını aralamış olursunuz. Bu kelimeyi kullanmayı sevmesem de ''Sevgililik'' denen aşamaya geçtiyseniz tahammül etmeyi öğrenmek zorundasınız. Burada kadınların özgürlük diye adlandırdıkları giyinme tarzlarını destekleyen bir insan değilim ancak hayatınızda ki kadın sizin sevmediğiniz ve giydiğinde rahatsız hissettiğiniz kıyafetlere dikkat etmek zorundadır. Eğer etmiyorsa empati duygusu gelişmiş bir insan değildir. Karşınıza alıp uygun bir dille bu tarz giyinmesine karşı çıkmadığınızı ancak böyle bir haldeyken rahat ve huzurlu olmadığınızı aynı şekilde mutsuz olduğunuzu o'na belirtirseniz büyük ihtimalle anlayışla karşılayacak ve giyim kuşamına dikkat edecektir. Eğer etmiyorsa bilin ki anlaşma olmayan hiçbir ilişki uzun süre ayakta duramaz. Her ilişki ayrılığıyla beraber gelecektir hayatınıza. Zamanı geldiğinde ayrılığı da kabullenmek zorundasınız. Kimse vazgeçilmez değil. O'nunla doğmadınız ki o'nsuz ölesiniz. Bu bağlamda yapacağınız en iyi şey hayatınızın geri kalanında kendinize daha fazla değer göstermek ve zor da olsa bu sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulmaya çalışmaktır. Bu dönemdeyken psikoloji konusuna kafa yormanızı öneririm. Özellikle kadınlara karşı nasıl davranacağınızı atacağım videolardan öğrenerek temelinizi oluşturabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoları sırayla izleyip en azından ilişkilerin içerisinde olan bazı sıkıntılardan sadece birini öğrenip hayatınıza az da olsa yön vermiş olursunuz.
Eyvallah knk tavsiye için. Kızlar girdap gibi gerçekten. Konusmadan ne olduğunu nasıl birisi olduğunu anlamak zor oluyor.

Yani bana göre bu aslında biraz da psikolojik bir olay. Sen sürekli kendi içinde ben hiç sevilmiyorum, hiç umursanmıyorum kafasında olursan daha da kötüleşirsin. O yüzden bence ne olursa olsun denemek, daha çok sosyalleşmek, daha çok insanla iletişime geçmek gerek. Biliyorum insanlar çok kötü olabiliyor ama sen onlara kafanı takma. Demek istediğim kendini bu düşünceler içerisine hapsedersen daha çok depresyona girersin. Mesela sabah kalktığında günlük rutinini değiştirebilirsin. Herhangi bir şekilde seni kötülemek için bir şey söylemiyorum yanlış anlama sadece tavsiye vermek istiyorum.

Yani bana göre bu aslında biraz da psikolojik bir olay. Sen sürekli kendi içinde ben hiç sevilmiyorum, hiç umursanmıyorum kafasında olursan daha da kötüleşirsin. O yüzden bence ne olursa olsun denemek, daha çok sosyalleşmek, daha çok insanla iletişime geçmek gerek. Biliyorum insanlar çok kötü olabiliyor ama sen onlara kafanı takma. Demek istediğim kendini bu düşünceler içerisine hapsedersen daha çok depresyona girersin. Mesela sabah kalktığında günlük rutinini değiştirebilirsin. Herhangi bir şekilde seni kötülemek için bir şey söylemiyorum yanlış anlama sadece tavsiye vermek istiyorum.

Dostum denemedim zannediyorsan ben çevremdeki arkadas dediğim insanlarin neredeyse hepsine biraz dışarıda sosyalleşip takılmak amaçlı yazdîm. Ama çoğu dönmedi dönenler de kılıf uydurup sürekli yok işim var, meşgulum diyip gelmeyen bahanecilerdi. Şimdi diyeceksin ki kendin gez o zaman. Zaten bunun için yakın zamandan beri hep kendim geziyordum ama bir süre sonra sıkıyor ve dışarı çıkasım olmuyor. Böyle olunca da tüm gün evde oluyorum ve internette oluyorum mecburi sıkılmamak için.

Geri
Yukarı