Sevilmeyen oyunlar

Ben seviyorum ama çoğu kişi sevmez Max Payne 3'ü.
Cyberpunk 2077 var mesela. Daha 10 dakika önce oynuyordum topu dikmese daha oynayacaktım. Oyunu oynuyorum ama aynı anda nefret ediyorum sürekli "Neden bunu düşünmemişler, niye bunu yapmamışlar, neden bunu düzeltmemişler" diyorum. Boşa harcanan bir potansiyel resmen.
The Long Dark. Oyunda çok saçma şeyler var. Her seferinde 8 kuşburnu topluyorsunuz mesela, çok basit gelebilir zaten çok basit de ama yapımcı bir türlü bu tür şeylere odaklanmıyor. Oyundaki haritada modeller iç içe yaşıyor.
Assetto Corsa. Oyuna mod yükleyip ağız tadıyla oynamak tam bir işkence.

Ben seviyorum ama çoğu kişi sevmez Max Payne 3'ü.
Cyberpunk 2077 var mesela. Daha 10 dakika önce oynuyordum topu dikmese daha oynayacaktım. Oyunu oynuyorum ama aynı anda nefret ediyorum sürekli "neden bunu düşünmemişler, niye bunu yapmamışlar, neden bunu düzeltmemişler" diyorum. Boşa harcanan bir potansiyel resmen.
The Long Dark. Oyunda çok saçma şeyler var. Her seferinde 8 kuşburnu topluyorsunuz mesela, çok basit gelebilir zaten çok basit de ama yapımcı bir türlü bu tür şeylere odaklanmıyor. Oyundaki haritada modeller iç içe yaşıyor.
Assetto Corsa. Oyuna mod yükleyip ağız tadıyla oynamak tam bir işkence.

Hocam Battlefield 2042 vardı göründüğü gibi değildi çok bug, oynanış sorunu vardı şimdi belki düzelmiştir.

Forza Horizon serisi, belki NFS UG2 ve Most Wanted gibi eski oyunlarda aldığım tadı bu oyunda bulurum dedim ama ilk 10 saat kadar güzelken ondan oyun sıkıcı geliyor, bunun en büyük nedeni oyunda para kazanmak sakız çiğnemekten daha kolay olduğu için hiçbir araba sizde değerliymiş gibi hissettirmiyor olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı