Uncharted 1 oynarken sıkılıyorum

Bigl

Picopat
Uncharted 1 oynarken gerek kontroller olsun, gerek sıkıcı bulmacalar olsun bunalttı. Sizce oynamaya değer mi?
Bitirmeden Uncharted 2'ye geçeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

JonnNorth

Femtopat
Yer
USA
İlk oyun biraz sıkıcı, haklısın. Asıl hikaye zaten Uncharted 2'de başlıyor. İlk oyunu oynamazsan fazla bir şey kaybetmezsin.

IDenizI

Decipat
Yer
Scarlet Witch'i görmeyi bekliyor.
Sevemediğiniz bir oyunu oynamaya çalışmayın. Zaten zevk almıyorsanız oynamanın pek bir manası kalmaz. 2.ci oyuna geç ve onu dene.

sekboi

Hectopat
Uncharted 1 oynarken gerek kontroller olsun, gerek sıkıcı bulmacalar olsun bunalttı. Sizce oynamaya değer mi?
Uncharted serisi beni hikaye ve görsellik olarak en çok etkileyen oyun serilerinden biri. Önceki oyunlardan ufak tefek referanslar kaçırabilirsiniz atlarsanız. Ama sıkılıyorsanız da yapacak bir şey yok.

KS
Bigl

Bigl

Picopat
Yine 1 şans daha vereceğim. Umarım sıkmadan bitiririm. Bulmacalar neyse ama kontroller gerçekten leş.

The Theseus

Centipat
3 kere oynadım iki kere de yemek yerken falan YT'ta hikayesi var onu izledim. Dublajı güzel konu güzel aslında sarıyor demek daha mantıklı. Kaçırdığın bir şey yok hoşuna gitmiyorsa hikayesini ya da özetini izleyip geç 2'ye.

Yeni konular

Yukarı