Uncharted 3 İnceleme

Çağrı Cangir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uncharted 4'ün çıktığı bu hafta da diğer oyunları oynayanlar veya oynamak isteyenler Uncharted 3'ü tanıtmaya çalışacağım.
Uncharted bir üçüncü şahıs, aksiyon, macera, platform oyunu. Oyun Nathan Drake, Victor Sullivan'ın bar kavgasıyla başlıyor. Ardından hikaye anlatılıyor ve ilk başta oyunun aksiyon ve atlama zıplama mekaniklerini belliyoruz. Oyun ilk önceleri bizi parkurlarda koşturuyor ama oyunun ilerleyen bölümlerinden aksiyon ve çatışma doğru orantılı olarak artıyor. Oyun sürekli bir rampa iniş-çıkış olarak bizi şaşırtıyor. Uzun bir aksiyondan sonra bir anda bizi bulmacalar bekliyor. Tomb Raider oynayan arkadaşlar için basit bulmacalar fakat bu oyun türünü yeni oynayanları biraz zorluyor. Oyunda benim düşünceme göre 1 zor bulmaca, 2 tane orta bulmaca var. Oyun bulmacalardan sonra tekrar bir aksiyona bağlıyor. Sürekli iniş, çıkış bizi oyundan sıkmıyor.
En sonunda her şeyin acısını çıkararak son damlasına kadar, silahlarla oynuyoruz. Çok güzel bir boss savaşıyla oyun bitiyor. Boss seven arkadaşlar için 2 tane hafif boss, 1 tane boss bulunmakta.
Uncharted'ı anlatmak mümkün değil alın, oynayın.
Puanım: 87

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kaç yıl geç kalmışsın sanki ama. Yine de inceleme yapmak istiyorsan görsel de kullanman gerek diye düşünüyorum.

Ben Uncharted 3 ü oynamadım ama videolardan anladığım kadarıyla baya güzel bir oyun. Bu arada incelemen fena değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı