Uncharted 3 kaplama sorunu

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Evet. Bu oyun başıma bela gibi. Oyunu PS3'den oynuyorum. Nathan'ın tahta direği ittiği ve Sully'nin oradan geçtiği yere geldim. Bir tane sobanın olduğu yeri de geçtim. Ve ondan sonraki oda da her yer mavi oluyor. Yani kaplamalar yüklenmiyor. Sizce sorun nedir?

461b4b20-9742-43a6-964d-5e2633941118.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Bu oyun başıma bela gibi. Oyunu PS3'den oynuyorum. Nathan'ın tahta direği ittiği ve Sully'nin oradan geçtiği yere geldim. Bir tane sobanın olduğu yeri de geçtim. Ve ondan sonraki oda da her yer mavi oluyor. Yani kaplamalar yüklenmiyor. Sizce sorun nedir?

Eki Görüntüle 699580
Hocam aynı sorun gariptir ki bendede vardı. Bir süre oyuna ara vermiştim sonra düzelmişti. Bazı yerlerde de siyah ekranla karşılaştım. Aynı yeri defalarca oynayınca düzelmişti ama gerçekten çok sıkıcı bir çözümü yok.

Hocam aynı sorun gariptir ki bende de vardı. Bir süre oyuna ara vermiştim sonra düzelmişti. Bazı yerlerde de siyah ekranla karşılaştım. Aynı yeri defalarca oynayınca düzelmişti ama gerçekten çok sıkıcı bir çözümü yok.

Hocam aynısı bende de var. Şimdide ana menüye geliyor sonra oyuna singleplayer ile başlıyorum sonra sağ alt köşede yüzük dönüp duruyor. Yani yükleme ekranında kalıyor. Oyundan çıkmak istediğimde konsol kendini yeniden başlatıyor.

Korsan mı acaba? Aynı oyun var 2 kere bitirdim CD'li GOTY versiyon benim.

Hocam oyunum orijinal CD. Sorunu çözemedim hatta daha büyük bir sorun oluştu. Neyse Burak Oyunda'dan izlerim 🤣

Hocam aynısı bende de var. Şimdide ana menüye geliyor sonra oyuna singleplayer ile başlıyorum sonra sağ alt köşede yüzük dönüp duruyor. Yani yükleme ekranında kalıyor. Oyundan çıkmak istediğimde konsol kendini yeniden başlatıyor.

Hocam oyunum orijinal CD. Sorunu çözemedim hatta daha büyük bir sorun oluştu. Neyse Burak Oyunda'dan izlerim 🤣
Bende Burak Oyunda'dan izliyordum ilk zamanlar :D.

Geri
Yukarı