Uncharted 3 Türkçe olmuyor

İşletim sistemi
Windows 11

wwhark

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500

Ekran Kartı: Rx 6650 XT

Anakart: Gigabyte B450M-K

Ram: XPG RGB 8x2 (16) 3600MHZ

Sıvı Soğutma: 240mm Corsair H100 RGB

M2 SSD: 1TB Kingston

Monitör: ViewSonic 27 İnç - 1MS - 144HZ, XG 2705

Kasa ve Psu: Corsair 650W + 80, Corsair Spec Delta RGB Kasa

Kulaklık: Gamepower Mihawk

Klavye: Havit Gamenote KBL Blue Switch

Mouse: Asus Tuf Gaming M5 Mouse
RAM
8X2 CORSAIR RAM
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
B560M-P
İşlemci
INTEL 11400F
Arkadaşlar ben RPCS3 emülatör üzerinden Uncharted 3 GOTY Edition'a başlıyordum ancak bir sorun oldu. Konuşma sesini ve dili değiştir dediğimde sadece İngilizce olarak gözüküyor. Ancak dosya konumunda Türkçe dosyası mevcut fakat 2 tane İngilizce, 1 tane Türkçe ses dosyası var. Değiştirip oyuna girdim yine de olmadı. Bilgisi olan yardım edebilir mi? Fotoğraflarını bırakıyorum. En son eklediğim fotoğrafta Türkçe ses dosyası mevcut. Dosyaları nereye atmam gerek?

rpcs3.exe Screenshot 2022.08.14 - 15.09.59.21.png

Uncharted 3.png

Ekran görüntüsü 2022-08-14 151642.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GOTY Speech kısmından Türkçeyi seçip 2. attığınız resimdeki dosyaya atmayı dener misiniz? Sorunu ben de tam anlayamadım neden olmuyor. Arkadaşıma kurmuştum programı ona çalışıyordu sorunsuz bir şekilde.

Hocam şimdi oyun içinden sadece İngilizce olarak dosya seçebiliyorum. Dosya konumuna girdiğim de ise ana sayfasında Türkçe ses dosyasını görüntüleyebiliyorum. Türkçe ses dosyasını İngilizce ses dosyasına attığım zaman oyun içinde yine İngilizce olarak görülüyor.

@Yener K. Hocam bir bilginiz var mı acaba?

Son düzenleme:
Bu emulatoru kullanma şansım olmadı.

Bu emulatoru kullanma şansım olmadı.

Hocam peki ses dosyasını nereye atacağım konusunda biri bana yardım edemez mi? Sosyal'de aradığım zaman bu tarz az konu var.

Bu rehber var.

Bu rehber var.

Hocam burada işime yarayacak bir şey yok maalesef 😕 İngilizce olarak bitireceğim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı