Uncharted 4: A Thief's End oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Özgür Adam

Hectopat
Yer
Bursa
RAM
2x8
Ekran kartı
rx 6600 xt
Anakart
msı mag b550 tomahawk
İşlemci
r5 3600
Oyunun giriş ekranına geldikten sonra hata vermeden oyundan atıyor. Steam'dan indirmiştim oyunu. Oyun dosyalarını doğruladım hala atmaya devam ediyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bende 6700xt ekran kartını kullanıyorum ve daha ilk bölümde deniz sahnesinde sağ taraftan gemi çarpıyor karakter denize düşüyor ve ekran siyah olduktan 5 saniye sonra kapatıyor kendini hata raporu gösteriyor.

Ben bunu denedim ve çöken yeri geçti.

5444.jpg

Ben dediğiniz şekilde yaptım oyun kapatıldı Epic Games'ten başlatın diye uyarı çıktı ardından Epic Games uygulaması açıldı ama oyunuda kendisi başlattı. Kaldığım oyuna başladım tam sahne geldi gemi çarptığı kısımda gene oyundan attı yani bana bir çözüm olmadı hocam.

Ben bunu denedim ve çöken yeri geçti.

Eki Görüntüle 1619086

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 varken oynamıştım ama sistemi yenileyince böyle bir paketi almak istedim fakat istediğim gibi olmadı maalesef. Sanırım AMD ekran kartlarında problem yaşatıyor oyun emin değilim ama kim konu açmışsa baktım ve herkes AMD kullanıyor. 6700 6600 6500 hepsinde konu açan gördüm. 7 günü geçmediği içinde iadesini gerçekleştirdim tavsiyem sizinde öyle yapmanız boş yere beklemeyin.
Aynı sorun devam ediyor. Iron Galaxy logosundan sonra masaüstüne atıyor bu da kesin çözüm değil. 😏

Bende kesin çözüm oldu. O exe dosyasından açacaksınız hep. Oyunun sonuna geldim ve o exe masa üstüne kısa yol attım. Öyle çalıştrıyorum. Bir kere bile çökme olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı