Uncharted 4 Athief's end mi indirilmeli legacy of thieves Collection mu?

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Uncharted 4 almak istiyorum ancak o tür oyunlar hiç oynamıyorum o yüzden önce korsan yükleyip denemek istiyorum ama hangisini yükleyeceğimi bilemedim. Uncharted legacy of thieves Collection 71 GB bunu mu indirmeliyim yoksa Uncharted 4: A thief's end 28 GB bunu mu indirmeliyim? Bu sorum oyunun gerçeğini alacağım zaman da sormayım yeni alırken içinde söyleyin oyunu hızlıca bitirmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Uncharted 4 almak istiyorum ancak o tür oyunlar hiç oynamıyorum o yüzden önce korsan yükleyip denemek istiyorum ama hangisini yükleyeceğimi bilemedim. Uncharted legacy of thieves Collection 71 GB bunu mu indirmeliyim yoksa Uncharted 4: A thief's end 28 GB bunu mu indirmeliyim? Bu sorum oyunun gerçeğini alacağım zaman da sormayım yeni alırken içinde söyleyin oyunu hızlıca bitirmeyi düşünüyorum.

Thief's End sadece 4. oyun ve Legacy of Thieves Collection, 4. oyun ile birlikte Kayıp Miras adlı yan oyunu içeriyor.

Anladığım kadarıyla PC için bakıyorsunuz. Uncharted 4 diye baktığınız şey muhtemelen PS için, çünkü Uncharted 4 bilgisayara yalnız olarak gelmedi. Legacy of Thieves Collection ise içinde Uncharted 4 ve Lost Legacy'yi bulunduran PS5 için yapılmış bir remaster versiyonu gibi bir şey, bu versiyon PC'ye de portlandı. Yani Legacy of Thieves Collection indirmeniz lazım, ayrıca belirtmekte fayda var ilk 3 oyunu oynamadan 4. oyunu oynamanızı önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı