Uncharted 4 İngilizce oynanır mı?

50 TL'ye 2. el kutulu buldum. İndirime girse bile PSN Store'da kutulu alacağım. 72 TL oluyor, ben öğrenciyim. Benim için 20 TL bile önemli. Çok bir şey kaybeder miyim İngilizce oynasam? Türkçe alt yazılı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ingilizcen varsa yani anlayabiliyorsan oynayabilirsin ancak Türkçe dil olanını oynaman daha heyecanlı olur. Hem oyunu daha rahat anlarsın hem de Türk oyuncuların sevdiği en çok da bir oyunun Türkçe dublaj olması farklı bir heyecan yapıyor insanda.

Eğer ingilizcen varsa yani anlayabiliyorsan oynayabilirsin ancak Türkçe dil olanını oynaman daha heyecanlı olur. Hem oyunu daha rahat anlarsın hem de Türk oyuncuların sevdiği en çok da bir oyunun Türkçe dublaj olması farklı bir heyecan yapıyor insanda.

Daha önce İngilizce bitirdim tekrar alacağım ama Türkçe dublajı çok güzel hava katmış.

Açıkçası dublajlı alabiliyorsan al fakat imkanın yok dediğine göre. İngilizce de alsan çok bir şey kaybetmezsin oyun sonuçta 1 kere oynayıp bitiriyorsun, sürekli devam eden bir şey değil.

Düzenleme: Oyunun oynanış saatine baktım da 14 saatlik bir oynanışı var, hadi ben 5-6 saat diye yazdım fakat yüksek bir bitirme süresi var.

Neden oynanmasın? Çoğu zaman orijinal dillerindeki seslendirmeler daha iyi oluyor fakat Türkiye'de iyi yapılan çok dublajlı oyun veya film var, İngilizce seslendirmeyle oynanabilir ama dublaj ile daha zevkli oluyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı