Uncharted: Drake's Fortune hakkında düşündüklerim

Şu oyun serisinin sırf hakkını vermek için baştan başlayarak oynamak istedim. İlk oyunu oynadım ve bitirdim. Oyunun mekanikleri ve dinamikleri aşırı kanser ve sinir bozucu geldi bana. Sanırım her aksiyon sekansı girdiği zamanı sinirden deliye dönmüşümdür.

İki şarjör M4 mermisini adamın tüm vücuduna boşaltmama rağmen anca ölmesi falan, aşırı deli ediciydi. Onun dışında bulmacalar var. Bulmaca seven bir insanım ama fazlası yorar. Bulmacaları gereksiz fazla ve yorucu buldum.

Hikayesine muazzam diyemem. Sadece diğer oyunlara kıyasla farklı bir tema, seneryo işlenmiş onu beğendim. Bu konuda spoiler veya spoilersız hikayeye hiç girmeyeceğim. İçimi dökmek ve öfkemi kusmak için açtığım bir konu sayılır.

Umarım 4. oyun için bu oyuna katlandığıma değer.

Uncharted çok güzel bir seri, 3. oyununu oynuyorum ve beğendim.
Elime para geçince ilk işim The Last of Us ve Uncharted 1, 2, 3 almak olacak.

Tek sıkıntısı oyunda yaşadığım teknik sorunlar, oyun bu yüzden beni çıldırttı diyebilirim ama normalde eğlenceli :)

1. oyunun 3. oyun kadar rezil olacağını hiç düşünmüyorum hocam. Özellikle mekaniksel ve dinamiksel açıdan.
Uncharted çok güzel bir seri, 3. oyununu oynuyorum ve beğendim.
Elime para geçince ilk işim The Last of Us ve Uncharted 1, 2, 3 almak olacak.

Tek sıkıntısı oyunda yaşadığım teknik sorunlar, oyun bu yüzden beni çıldırttı diyebilirim ama normalde eğlenceli :)
3. oyunda çıldırdıysanız 1. oyunda deliye dönmeye hazır olun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı