UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Steam'de 299 TL

Konu açmaya gerek yok hocam zamanında The Witcher 3 GOTY 15 TL almayan(gerek var mı korsan var diyen iqsu olmayan tayfa) insan tanırım ben şahsi fikrim sen vereceksin onlar yapacak. Ben zamanında param yoktu korsan oynuyordum yalan yok şu an param var şükürler olsun her oyunu basıyorum alıyorum eskiye dönük olan yani korsan bitirdiğim oyunları da alıyorum çünkü büyük haksızlık bu zevkini alıyorsun hakkını vermiyorsun yanlış bir düşünce enaylik gibi düşünenlerede ayrıca daha çok acıyorum :)

Yanlış bilmiyorsam Steam'de indirmde iken kodlar indirime girmiyordu yanlış hatırlıyor olabilirim ama yine de.

Miles Morales ve Remastered Steam'de indirimdeyken etail tarzı yerlerde de indirimdeydi.

2 yerde rastladım bu soruna 22.10.2 yükleyerek çözülebilen salak saçma bir sorun. Ben olsam almazdım yani oynamasan da olur bu oyunu.
Hatırlıyorum hocam o konuyu. Zaten o sürücü sürümünü indirmenizi söyleyen bendim(Tabii diğer aynı problemden bahsedilen konularla karıştırmıyorsam). Oyun siz oynadıktan sonra bir kaç güncelleme daha aldı fakat yine çözülememişti. Şu an aynı sorun var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı