Uncharted™: Hırsızlar mirası koleksiyonu PC ön yükleme açıldı

Bugün akşam geldi zam. Kur güncellemesi ile 50 dolarlık oyunlar 500, 60 dolarlık oyunlar 600TL. Yakında Spider-Man Remastered 600, God of War, Days Gone, Horizon 500 olacaktır.

Yakında diğer Sony oyunlarına kesinlikle zam gelecektir yarin miles moreles alacağim bir de FIFA 23 bu oyunlara zam gelecek gibi duruyor miles moreles bilmem de ama FIFA 23 gelebilir.

Yakında diğer Sony oyunlarına kesinlikle zam gelecektir yarin miles moreles alacağim bir de FIFA 23 bu oyunlara zam gelecek gibi duruyor miles moreles bilmem de ama FIFA 23 gelebilir.

@Scaryo neden oyle gülücük attın.

Son düzenleme:
eTail kodları verse de kütüphaneye eklesek. Mecbur 1-2 gün daha bekleyeceğiz galiba.
Şimdi mail attım hala PlayStation'dan yanıt bekliyoruz diyorlar.
1666106379556.png
Millet oyunu bitirmiş biz hala kod bekliyoruz 😁

Son düzenleme:
Şimdi mail attım hala PlayStation'dan yanıt bekliyoruz diyorlar.
Eki Görüntüle 1547341Millet oyunu bitirmiş biz hala kod bekliyoruz 😁
İnceleme kodu mu almışlar yoksa böyle erkenden oynamanın yolu mu var? Ben ön yükleme bile yaptım fakat "Play" tuşuna basmama izin vermiyor. Coming 19 Oct, 2022 diyor.

İnceleme kodu mu almışlar yoksa böyle erkenden oynamanın yolu mu var? Ben ön yükleme bile yaptım fakat "Play" tuşuna basmama izin vermiyor. Coming 19 Oct, 2022 diyor.
Anlamadım ki adamlar ekran görüntüsü bile yüklemiş oyun içinden.

Anlamadım ki adamlar ekran görüntüsü bile yüklemiş oyun içinden.
Bir adam 10 Ekim gibi ana sayfadan ekran görüntüsü paylaşmıştı. Baktığınız kişi de o adam muhtemelen. Eğer inceleme kodu alan biri böyle ekran görüntüleri paylaşabiliyorsa muhtemelen inceleme kodudur. 1-2 hafta erkenden başka türlü nasıl erişecek bilmiyorum.

Etail kodları iptal etmez değil mi oyunun fiyatında değişiklik olduğu için.
Muhtemelen Etail, Sony'den veya dağıtıcı kimse ondan kod temin ettiği zaman daha fiyatlar zamlanmadığı için kodları iptal etmezler. Ellerinde oyun 330TL iken alınan kodlar tükendiğinde ve yeni kodları 500TL'den alacakları zaman fiyatlarını da zamlarlar.

Geri
Yukarı