Uncharted kayıp miras 500 TL'ye alınır mı?

Cihangir ceyhan

Hectopat
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
120 SSD 500 HDD OYUNU HDD YE KURACAM
Ekran kartı
RX580 4 GB
Anakart
760GM-P23
İşlemci
FX8300
Dün Epic'ten Uncharted kayıp miras aldım 500 TL'ye sizce değer mi daha yüklemedim bugün yükleyeceğim bu sistemle kaç FPS alırım 1080p Low da oynatsin yeter.

FPS'ten yana sorun olmaz. RX570'li sistemle orta ayarlarda sıkıntısız oynadım. Oyun hakkında ise şöyle söyleyeyim oynanış fazlasıyla güzel oyunun sonuna kadar ufak ufak mekanikler ekleniyor kendini güncel tutuyor ama hikaye için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Hikaye bir yerden sonra en azından benim için hadi bit artık demeye başladığım bir hal aldı. Oyunu bitirdikten sonra DLC'yi oynamaya tenezzül etmedim öyle söyleyeyim. Bunlar tabii benim fikirlerim belki de hikaye senin hoşuna gider.

FPS'ten yana sorun olmaz. RX570'li sistemle orta ayarlarda sıkıntısız oynadım. Oyun hakkında ise şöyle söyleyeyim oynanış fazlasıyla güzel oyunun sonuna kadar ufak ufak mekanikler ekleniyor kendini güncel tutuyor ama hikaye için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Hikaye bir yerden sonra en azından benim için hadi bit artık demeye başladığım bir hal aldı. Oyunu bitirdikten sonra DLC'yi oynamaya tenezzül etmedim öyle söyleyeyim. Bunlar tabii benim fikirlerim belki de hikaye senin hoşuna gider.

Kesinlikle. Ana oyun güzeldi ama sonlara doğru acaip bayıyordu, bit artık dedirtmişti. Yan oyun ise olmasa da olur kıvamındaydı.

DLC bitirmiş biri olarak 500TL eder mi bilemedim. Hikayesi fena değil ama kısa bir oynanış süresi var maksimum ederi 200TL gibi düşünüyorum. Oynanış olarak ana oyundan farklı bir içerik sunmuyor çünkü, sizi küçük bir haritada keşfe çıkarıyor. Ancak hikaye olarak ana oyun kadar özenli işlenmiş bir hikayesi var ve sempati duyuyorsunuz karaktere. Sanki 500TL kısıtlı bir bütçeniz var ise farklı bir oyunda değerlendirilir gibi.

Geri
Yukarı