Uncharted Kayıp Miras'ın 4. oyundan daha iyi olması

2 oyunu da çok seviyorum fakat kayıp miras daha aksiyonluydu ve daha çok hoşuma gitti. 9 saat başından kalkamadım ve yan görevi de yaptım. Sizin düşünceleriniz nedir?

Hikayesi bana kalırsa bayat ve tatmin edici değildi. Aksiyon bana aynı geldi. Aslında Uncharted 5, Uncharted 4'ün DLC'si sayılır.

PlayStation'ım olmadığı için ikisine de oynayamadım ama zaten 3 genel olarak en sevilen oyun.

Genel olarak 2 seviliyor ama benim de en sevdiğim oyun 3.oyun
Hikayesi bana kalırsa bayat ve tatmin edici değildi. Aksiyon bana aynı geldi. Aslında Uncharted 5, Uncharted 4'ün DLC'si sayılır.

Aslında DLC değil ayrı oyun kayıp Miras'tan hiç sıkılmadım Uncharted 4'ten ara ara baydığım olmuştu.

Genel olarak 2 seviliyor ama benim de en sevdiğim oyun 3.oyun

Aslında DLC değil ayrı oyun kayıp Miras'tan hiç sıkılmadım Uncharted 4'ten ara ara baydığım olmuştu.

Oyun süresi ve bölümler 4. oyuna göre daha kısaydı, bu sebeple baymış olabilirsiniz.

PS de sadece 1, 2, 3 oynadım ve genel olarak güzeldi 4 ve kayıp mirası PC de oynamayı düşünüyorum ama benim aralarında en sevdiğim 2.oyundu.

PS de sadece 1, 2, 3 oynadım ve genel olarak güzeldi 4 ve kayıp mirası PC de oynamayı düşünüyorum ama benim aralarında en sevdiğim 2.oyundu.

Eğer 3. oyunda muhteşem aksiyon sekansları olmasa benim de en sevdiğim oyun 2. oyun olurdu.
Aslında Uncharted 4 diğer oyunlara nazaran daha iyi ancak o oyunlar yılının çok üstünde bir teknolojide.

Ammy henning keşke 4. oyunu yapmış olsaydı elimizdeki oyundan çok daha iyi bir oyun olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı