Sürprizbozan Undertale kötü son olmuyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brokolikayra

Zeptopat
Daha fazla  
Undertale'de harabelerde kötü son yaparken 20 canavar öldürdüm ama müzik değişmedi ve ama kimse gelmedi yazısı gelmedi (normal son veya iyi son yapmadım hiç).sonra normalde 3 froggit bize bilgi veriyor ya onlar yoktu. Bir de Toriel'e tek atamadım. Sonra oyunun dosyalarını silip sıfırladım. Şu an 20 canavar öldürdüm ama yine müzik değişmedi ve ama kimse gelmedi yazısı gelmiyor. Ha bir de napsblook yol vermiyor.

Müzik değişesiye kadar öldürmeye devam edin, normalde 20 yaratık öldürünce tetiklenmesi lazım yanlış sayıyor olabilirsiniz. 20'ye geldikten sonra da öldürmeye devam edin siz. Zaten soykırım rotasına girdikten sonra yaratık öldüremiyorsunuz.

teşekkürler ben
Müzik değişesiye kadar öldürmeye devam edin, normalde 20 yaratık öldürünce tetiklenmesi lazım yanlış sayıyor olabilirsiniz. 20'ye geldikten sonra da öldürmeye devam edin siz. Zaten soykırım rotasına girdikten sonra yaratık öldüremiyorsunuz.
karşımıza çıkan ilk frogitide öldürmeye saycaz sandım

Geri
Yukarı