Sürprizbozan Undertale kötü sondan sonra oyuna girilmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aakeladd

Centipat
Daha fazla  
Kötü son yaptım oyuna tekrar giremiyorum. Tekrar silip yüklersem her şey gider diye korkuyorum. Gasteri bulucaktım kötü sonu yaptıktan sonra silsem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah ekran ve rüzgar sesleri mi geliyor? Öyleyse 5-10 dakika sonra bazı diyaloglar gelicek oyuna girebileceksin. Kötü son sonrası başka sonlar yapınca veya tekrar kötü son yapınca farklı diyaloglar geliyor diye hatırlıyorum ondan Windows'dan save dosyanı silmeyebilirsin.

Siyah ekran ve rüzgar sesleri mi geliyor? Öyleyse 5-10 dakika sonra bazı diyaloglar gelecek oyuna girebileceksin. Kötü son sonrası başka sonlar yapınca veya tekrar kötü son yapınca farklı diyaloglar geliyor diye hatırlıyorum ondan Windows'dan Save dosyanı silmeyebilirsin.

Kanka biraz cimri bir insanım benden bir şey istedi bende vermedim tekrar sormuyor vermesemde girerim sanıyordum.

Kanka biraz cimri bir insanım benden bir şey istedi bende vermedim tekrar sormuyor vermesemde girerim sanıyordum.
Versen de giremeyecektin sıkıntı yok cimriliğe devam. 10 dakika beklemek veya kötü son sonrası yapılan sonlarda ne oluyor merak etmiyorsan oyunun save dosyasını silebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı