Undertale neden bu kadar ünlü?

Hiç oynayıp denedin mi acaba? Neden rezalet olduğunu açıklar mısın?

Zevkler renkler tartışılmaz, ben de deneyip oynadım, bana hitap etmedi, bana göre de rezalet bir oyun, bu kadar basit.
Bana göre Skyrim şaheserdir, sana göre Undertale, kişisel görüş bunlar, kimse size bir şey açıklamak zorunda da değil, kasmayın bu kadar.

Zevkler renkler tartışılmaz, ben de deneyip oynadım, bana hitap etmedi, bana göre de rezalet bir oyun, bu kadar basit.
Bana göre Skyrim şaheserdir, sana göre Undertale, kişisel görüş bunlar, kimse size bir şey açıklamak zorunda da değil, kasmayın bu kadar.

Sadece neden kötü olduğunu sordum. Zevkler elbette tartışılmaz. Belki arkadaş sadece grafiklerine bakarak oyuna rezalet demiş olabilir. Bana göre bir oyunu iyi yapan şey hikayesi ve oynanışı. Arkadaş için belki de grafikleri önemli olabilir buna karşı çıkamam elbette. Eğer ön yargı ile, oyunu hiç incelemeden böyle bir yorum yaptıysa sadece bunu saçma buldum.

Oyun iyi mi bilmiyorum oynadım ama sevmiş miydim hatırlamıyorum. Belki de spoiler yiyerek oynamıştım olabilir.

Müzikleri overrated ama. Hayatında elektronik müzik ne demek bilmeyenler Undertale müziklerini dinleyince şaheser olduğunu düşünüyor. Gerçekten iyi olan 3 şarkı var ama o 3 şarkı sayesinde tüm oyunun müziklerini de muhteşem olduğunu düşünüyorlar.

Kitlesi rezalet bir oyun. Çoğu da çocuk yaşta olduğu için birbirlerine önere önere oyunun kitlesi büyüyor.

Düşük sistem istiyor. Ayrıca bazıları oyunu daha oynamadan kitlesine katılmış. Shortsta görüyorum Undertale fanı ama telefona undertale kurmuş ilk kez oynuyorum yazmış. Yani kitlenin yarısı daha oynamamış, insanlar seviyor diye seviyor.

Kitlesi koyun sürüsü gibi. Bir youtuber undertale animasyon serisi izliyor. Bütün aboneleri onu izleyip o animasyon serisinin fanı oluyor.

Oyun güzel de olsa tarihte görülmüş en kötü kitleye sahip. Basit oyun oynayanlar sevebilir ama çok fazla oyun oynayıp kafayı yemiş birinin sevmemesini normal buluyorum. Oynadım, bence ortalama bir oyun.

Kitlesi rezalet bir oyun. Çoğu da çocuk yaşta olduğu için birbirlerine önere önere oyunun kitlesi büyüyor.

Düşük sistem istiyor. Ayrıca bazıları oyunu daha oynamadan kitlesine katılmış. Shortsta görüyorum Undertale fanı ama telefona Undertale kurmuş ilk kez oynuyorum yazmış. Yani kitlenin yarısı daha oynamamış, insanlar seviyor diye seviyor.

Kitlesi koyun sürüsü gibi. Bir YouTuber Undertale animasyon serisi izliyor. Bütün aboneleri onu izleyip o animasyon serisinin fanı oluyor.

Oyun güzel de olsa tarihte görülmüş en kötü kitleye sahip. Basit oyun oynayanlar sevebilir ama çok fazla oyun oynayıp kafayı yemiş birinin sevmemesini normal buluyorum. Oynadım, bence ortalama bir oyun.

Uzun lafın kısası. Kitlesi çöp oyun güzel.

Kitlesi önemli değil bence. Oyun Online değil sonuçta.

Hocam ama kitle çok kanser. Bakın Undertale içerikleri çeken bir YouTuber'ın Discord'una girseniz Undertale'dan başka içerik bulmanız çok düşük ihtimal. Kitlenin tahmini %85'i çocuk kitle geriye kalan gerçekten oyunu oyunmuş gibi gören kitle. Çocuk kitle oyunun içinden çıkmış animasyonları gerçek oyunmuş gibi görüyorlar.

Undertale her yerde karşıma çıkıyor overrated demek istemiyorum kitlesini bilmiyorum. Undertale neden bu kadar ünlü?

Bu tarz oyunlarda hikaye önemli olduğu için genelde savaş sistemi vs. önemsenmez ancak Undertale'nin mükemmel bir savaş sistemi var iyi yapması gerekmeyen bir şeyi bile mükemmel yaptığı için şaheser ayrıca indie oyunlarda karşılaştığımız 4.duvarı aşma olayı da sıkça bulunmakta örneğin sana tuşler menüsünde ekran büyütmeyi yazmıyor ancak oyunun başlarında (spoiler)---4 kurbağa var onlarla konuşunca sana 4. kurbağa neden F4'e basmıyorsun diyor ve ekran tam ekran oluyor(eğer küçük ekranda oynamaya başlarsanız oluyor)--- ve bu tarz oyunlarda şöyle bir sıra tabanlı savaş sistemi olur genelde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak Undertale'nin savaşları da çok keyifli(tekrar ettim galiba) kısaca belki başyapıt denemez ama kesinlikle ortalamanın çok üstü bir sunum var ortada.

Bu tarz oyunlarda hikaye önemli olduğu için genelde savaş sistemi vs. önemsenmez ancak Undertale'nin mükemmel bir savaş sistemi var iyi yapması gerekmeyen bir şeyi bile mükemmel yaptığı için şaheser ayrıca indie oyunlarda karşılaştığımız 4.duvarı aşma olayı da sıkça bulunmakta örneğin sana tuşler menüsünde ekran büyütmeyi yazmıyor ancak oyunun başlarında (spoiler)---4 kurbağa var onlarla konuşunca sana 4. kurbağa neden F4'e basmıyorsun diyor ve ekran tam ekran oluyor(eğer küçük ekranda oynamaya başlarsanız oluyor)--- ve bu tarz oyunlarda şöyle bir sıra tabanlı savaş sistemi olur genelde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak Undertale'nin savaşları da çok keyifli(tekrar ettim galiba) kısaca belki başyapıt denemez ama kesinlikle ortalamanın çok üstü bir sunum var ortada.

Katılıyorum hocam. Ayrıca Kurtlar Vadisi'nin şu sahnesinde kopmuştum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı