Undertale siyah ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Calimero

Hectopat
Daha fazla  
Undertale'ı bayağı oynadım sonra oyunun dosyalarını değiştirdim (yani geçmem gereken bossu hiç o savaşa a girmeden oyunun dosyalarından değiştim) ama sanırım başka bir sona geldim ya da oyunu bozdum, bilmiyorum. Oyun siyah ekranda kalıyor sadece rüzgar sesi geliyor YouTube'daki videolardan baktım işe yaramadı.

Kötü sonun sonuna gelmişsiniz. Chara' nın dosyaları sildiği yer. 15-20 dk beklerseniz yazılar falan çıkacak ruhunuzu vereceksiniz oyun yeniden başlayacak.
Ruhunuzu verdikten sonra 1 tane dosyanın ismi 318' den 319 oluyordu. Buradan 318 ile save indirirseniz ruhlu sonlar yapabilirsiniz.

Hocam buradan istediğiniz Save'i yükleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İster iyi son Save'ini ister kötü son.

Kötü sonun sonuna gelmişsiniz. Chara' nın dosyaları sildiği yer. 15-20 dk beklerseniz yazılar falan çıkacak ruhunuzu vereceksiniz oyun yeniden başlayacak.
Ruhunuzu verdikten sonra 1 tane dosyanın ismi 318' den 319 oluyordu. Buradan 318 ile save indirirseniz ruhlu sonlar yapabilirsiniz.
Hocam bari spoiler uyarısı verseydiniz.

Undertale'ı bayağı oynadım sonra oyunun dosyalarını değiştirdim (yani geçmem gereken bossu hiç o savaşa a girmeden oyunun dosyalarından değiştim) ama sanırım başka bir sona geldim ya da oyunu bozdum, bilmiyorum. Oyun siyah ekranda kalıyor sadece rüzgar sesi geliyor YouTube'daki videolardan baktım işe yaramadı.

Kötü sona gelmişsiniz bir 10-15 dk bekleyin ekranda chara ile konuşacaksın oradan ona ruhunu vercen ama sıfırladığında oyuna ruhsuz bir şekilde başlıcak.

Hocam buradan istediğiniz Save'i yükleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İster iyi son Save'ini ister kötü son.

Bundan var zaten değişmeme rağmen düzelmedi.

O normal oyun sonu biraz bekle chara ( flowey de olabilir konuşcak)

Geri
Yukarı