Çözüldü Undertale Türkçe yama kurunca hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zinedmined

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi Undertale Türkçe yama hata veriyor. Silmeye çalıştığımda ise silinmiyor. Steam'den silmeye çalıştığımda kaldırma ekranında takılı kalıyor. Dosya konumundan silmeye çalıştığımda ise çoğu müzik dosyası geri dönüştürmeye hazırlanıyor yazısında kalıyor ve silinmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• ulan.PNG
    ulan.PNG
    42,7 KB · Görüntüleme: 44
  • ulann.PNG
    ulann.PNG
    165,7 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözüldü. Steam dosyaların eksik olduğunu anlayınca güncelledi ve oyun tam haline geldi. Sonra Türkçe yamayı indirdim ve Türkçe yamayı dosya konumuna atmadan önce Steam kütüphanemden oyunun sayfasına geldim. Yandaki dişli çarka bastım ve özelliklere tıkladım sonra betalar kısmından old_version_101 - old_version_101 seçtim ve ardından Türkçe yamayı oyunun kurulu olduğu yere attım ve oyunu Türkçe olarak açıldı.
Sorun çözüldü. Steam dosyaların eksik olduğunu anlayınca güncelledi ve oyun tam haline geldi. Sonra Türkçe yamayı indirdim ve Türkçe yamayı dosya konumuna atmadan önce Steam kütüphanemden oyunun sayfasına geldim. Yandaki dişli çarka bastım ve özelliklere tıkladım sonra betalar kısmından old_version_101 - old_version_101 seçtim ve ardından Türkçe yamayı oyunun kurulu olduğu yere attım ve oyunu Türkçe olarak açıldı.

Çözüm

Geri
Yukarı