Sürprizbozan Undertale'de Sans karakterinden neden kan çıkıyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaBey05

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 950m i7 7500U 12gb ram 250 gb ssd
Meslek
Öğrenci
Kötü sonun son savaşında Sans ölürken kan çıkıyor. Hiçbir canavarda kan çıkmıyor. Sebebini bilen var mı?

Oyunun ilerleyişi gereği olduğunu düşünuyorum, bir nedeni yok yani. Çok şiddetli öldüresiye vurduğunu belirtmek için toby tarafından yapılan bir şey. Yarasına dokunup eli kan oluyor hatta. Yani bir nedeni yok.

Sans, genellikle ketçap içen birisi. Peki, bu ketçapların nereye gittiğini biliyor muyuz? Herhalde bir anda yok olmuyor bunlar. Ketçap Sans'ın kıyafetinin içinde birikiyor olmalı ve ketçap dediğimiz şey de çok sulu bir şey olmadığı için akmıyor kıyafetinin altından. Böylece Sans'ı öldürdüğümüz zaman o içinde biriken ketçap dışarı çıkıyor yani o aslında kan değil ketçap olmalı öbür türlü bunun bir açıklaması olabileceğini sanmıyorum.

Oyunun ilerleyişi gereği olduğunu düşünuyorum, bir nedeni yok yani. Çok şiddetli öldüresiye vurduğunu belirtmek için toby tarafından yapılan bir şey. Yarasına dokunup eli kan oluyor hatta. Yani bir nedeni yok.
Bu sebepten de olabilir tabii.

Sans, genellikle ketçap içen birisi. Peki, bu ketçapların nereye gittiğini biliyor muyuz? Herhalde bir anda yok olmuyor bunlar. Ketçap Sans'ın kıyafetinin içinde birikiyor olmalı ve ketçap dediğimiz şey de çok sulu bir şey olmadığı için akmıyor kıyafetinin altından. Böylece Sans'ı öldürdüğümüz zaman o içinde biriken ketçap dışarı çıkıyor yani o aslında kan değil ketçap olmalı öbür türlü bunun bir açıklaması olabileceğini sanmıyorum.

Bu sebepten de olabilir tabii.
yani mantıklı olabilir ama dediğniz gibi ketçap sıvı bir madde değil üste öyle üste yayılmaz büyük ihtimalle hem cebi full ketçapla dolu olsa bile genede fazla kan çıkıyor sonuçta cebi kesmeyle yırtılır patlamaz o kadar yayılmıycanı düşünüyorum ketçap şisesine vursak ıska olurdu mıydı. ayrıca ben savaş ekranında ruhlar dışında herşeyin beyaz veya siyah olduğnu biliyorum yanlış biliyor olabilirim tabi ki ama dediğiniz gibi mantığa oturtcaksak uygun olabilirdi

Yani büyük ihtimalle o yüzden yaptı oyundaki çoğu savaştan daha çok emek verildiği belli savaşa dramatik bir son için en uygunu öyle ölmesi ama gene de bir mantığa oturmuş olmasını umuyorum tobynin adam adan Z ye bir sürü detay düşünmüş öyle önemli bir detayı ucu açık bırakmasa çok daha iyi olabilirmiş

Yani mantıklı olabilir ama dediğniz gibi ketçap sıvı bir madde değil üste öyle üste yayılmaz büyük ihtimalle hem cebi Full ketçapla dolu olsa bile gene de fazla kan çıkıyor sonuçta cebi kesmeyle yırtılır patlamaz o kadar yayılmıycanı düşünüyorum ketçap şisesine vursak ıska olurdu mıydı? Ayrıca ben savaş ekranında ruhlar dışında her şeyin beyaz veya siyah olduğunu biliyorum yanlış biliyor olabilirim tabii ki ama dediğiniz gibi mantığa oturtcaksak uygun olabilirdi.

Aslında sans ketçapları içinde de tutuyor olabilir kıyafetinin ve istediği zaman çıkartıp içiyor olabilir. Sans'a özel toby böyle bir şey yapmak istemiş olabilir ki gayet normal bana göre. Böyle küçük şeyler yapmayı seviyor adam.

Yani mantıklı olabilir ama dediğniz gibi ketçap sıvı bir madde değil üste öyle üste yayılmaz büyük ihtimalle hem cebi Full ketçapla dolu olsa bile gene de fazla kan çıkıyor sonuçta cebi kesmeyle yırtılır patlamaz o kadar yayılmıycanı düşünüyorum ketçap şisesine vursak ıska olurdu mıydı? Ayrıca ben savaş ekranında ruhlar dışında her şeyin beyaz veya siyah olduğunu biliyorum yanlış biliyor olabilirim tabii ki ama dediğiniz gibi mantığa oturtcaksak uygun olabilirdi.

Yani büyük ihtimalle o yüzden yaptı oyundaki çoğu savaştan daha çok emek verildiği belli savaşa dramatik bir son için en uygunu öyle ölmesi ama gene de bir mantığa oturmuş olmasını umuyorum tobynin adam adan Z ye bir sürü detay düşünmüş öyle önemli bir detayı ucu açık bırakmasa çok daha iyi olabilirmiş.

İnsanların bu konu hakkında sans insan mı falan gibi teoriler ürettiğini görünce çok gülmüştüm. Gerçi ilginç teori olma olasılığı her zaman imkansıza yakındı.

Yeni konular

Geri
Yukarı