Undervolt sonrası RDR 2'ye giremiyorum

nemesiskkkk

Centipat
Daha fazla  
Undervolt yaptıktan sonra RDR 2'ye giremiyorum ama diğer oyunlar açılıyor PUBG'de hata almıyorum mesela.
Oyunun başında atıyor direk "Game error, please reboot and restart Game." diyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Undervoltdan kaynaklandığına emin misiniz undervoltu kapatınca oyuna giriyor mu? Undervoltsuz oyuna giriyorsa umdervolt yapınca sisteme biraz daha voltaj vermeyi deneyin veya TDP ayarı yaptıysanız TDP'yide artırmayı deneyebilirsiniz.

Undervoltdan kaynaklandığına emin misiniz undervoltu kapatınca oyuna giriyor mu? Undervoltsuz oyuna giriyorsa umdervolt yapınca sisteme biraz daha voltaj vermeyi deneyin veya TDP ayarı yaptıysanız TDP'yide artırmayı deneyebilirsiniz.

Evet undervoltu kapatınca oyuna girebildim. TDP ne bilmiyorum.

Aynı sorun bende de oluyor. Tam tutturamayınca hata vermesi normal, değerlerle oynayın hocam. Hata vermeyene kadar deneyin, ben öyle yapıyordum.

Tamam değerleri ayarlıyım.

Volt değerlerini arttırdım biraz stabil değeri bulmak için ama işe yaramadı hala RDR2'ye girerken "Game error, please reboot and restart the Game" hatası alıyorum. Ondan sonra sorunun MSI Afterburner'da olduğunu anladım çünkü undervolt ayarını sıfırlayıp varsayılan ayarlarla MSI Afterburner açık oyuna yine giremedim yani undervolt ile alakası yokmuş bunun MSI Afterburner açıkken oyuna girince nedense hata veriyor. Ayrıca oyuna girdikten sonra MSI Afterburner'ı açıp undervolt ayarını uygulayınca 30dk sonrası error vermedi. Ama her zaman bununla uğraşamam RDR2'ye girerken (başka bir oyunda error vermedi bu arada) ne yapmalıyım?

Yani neden error veriyor MSI Afterburner açıkken oyuna girince?

Yeni konular

Geri
Yukarı