Unexpected kernel mode trap (Sürekli Mavi Ekran)

EdLorde

Hectopat
Daha fazla  
Acer Aspire E1-572G notebook Aldım 3 ay falan önce 2 aydır kullanmıyordum ama 1 ay önce oyunlar antivirüs falan yüklemiştim. Bu ay tekrar açtım fakat özelliklerine göre aşırı düşük bir performans gösteriyordu. Orijinal olmayan Eset Nod32 vardı ama sürekli satın al dediği için avast kurdum çünkü virüsten dolayı yavaşladığını düşündüm. Laptopu açıyorum fakat bir işlem yapsam da yapmasam da kendiliğinden Unexpected kernel mode trap adıyla mavi ekran veriyor ve kendini resetliyor . Güvenli modda açacağım fakat f4 f6 f8 f9 hepsini denedim açamadım. Ayarlardan güvenli mod için tuş atamaya çalıştım fakat ayarlara girdikten 15 saniye içinde donuyor ve 30 saniye içinde mavi ekran verip tekrar reset atıyor. İçinde silinmemesi gereken oyunlar,dosyalar ve fotoğraflar var. Garantiye göndersem (İstanbulbilişim'den sipariş ettim) İçindeki dosyaların gideceği ve laptopun uzun bir süre gelmeyeceği gibi bir düşüncem var. Ne yapabilirim, bir yol bilen varsa rica ediyorum söylesin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı