Çözüldü Mavi ekran Unexpected kernel mode trap hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Minidump klasöründeki dosyayı kopyalayın ve masa üstüne yapıştırın, bir de öyle deneyin.
Kısayolu atmışsınız. Bu rehberden faydalanın.

Kısayolu atmışsınız. Bu rehberden faydalanın.

Minidump dosyasını arşivlerken erişim engellendi hatası alıyorum. Arşive eklemeden direkt Google Drive yüklesem olmuyor mu?

Minidump klasöründeki dosyayı kopyalayın ve masa üstüne yapıştırın, bir de öyle deneyin.

Çözüm
Bilgisayarda Process Monitor yüklü mü?

Evet yüklü. Oyundayken kayıt alıyordum fakat oyun kapanınca bilgisayar mavi ekran hatası alınca kayıtları alamadım. Ondan önce bir kayıt aldım. Bir arkadaş Kaspersky kapatıp öyle denememi isteyince mavi ekran hatası ile karşılaştım. Şu an tekrar kayıt almaya çalışacağım.

Process Monitor uygulamasını kaldırın.

Minidump dosyalarını arşivleyemiyorsan en kötü BlueScreenView indirebilirsin fakat minidump dosyaları daha ayrıntılı olacaktır. @Murat5038 kardeşimiz bu konuda bayağı bir tecrübeli benim sorunumu bugün çözdü daha.

Evet yüklü. Oyundayken kayıt alıyordum fakat oyun kapanınca bilgisayar mavi ekran hatası alınca kayıtları alamadım. Ondan önce bir kayıt aldım. Bir arkadaş Kaspersky kapatıp öyle denememi isteyince mavi ekran hatası ile karşılaştım.

Sorun Process Monitor kaynaklı. Kaldırabilirsiniz işinize yaramayacaksa ya da bana 5 dakika daha verin ve size hatalı SYS dosyasının konumunu atayım ve silin.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı