Unexpected store exception mavi ekran hatası

Hata sonrası normal olarak kullanabiliyorum.Hp markası.Bu hata her hangi birşey yaptıktan sonra donuyor ve sadece fareyi hareket ettirebiliyorum ve ekran kendine gelmiyor bende tekrar kapatıp açmayı denedikten sonra o hata çıkıyor.
Ne zaman başladı? Hangi işlem sonrası ? Bu sorun işletim sistemi açılışında sistemin yüklü olduğu bölümü bulamamasından kaynaklanıyor. Bu bir çok nedenden kaynaklanıyor olabilir.

Güvenli modda, buradaki yazılımın onarma kısmını kullanabilir misiniz. Sorunu çözmezse bios ayarlarını varsayılan ayarlara getirmek çözüm olabilir belki. Burada izah ediyor. Önce sistem geri yükleme noktası oluşturun. Yazılımı çalıştırırken yedekleme (Backup) işlemi de yapsanız iyi olur.

Ne zaman başladı? Hangi işlem sonrası? Bu sorun işletim sistemi açılışında sistemin yüklü olduğu bölümü bulamamasından kaynaklanıyor. Bu birçok nedenden kaynaklanıyor olabilir.

Güvenli modda, buradaki yazılımın onarma kısmını kullanabilir misiniz? Sorunu çözmezse BIOS ayarlarını varsayılan ayarlara getirmek çözüm olabilir belki. Burada izah ediyor. Önce sistem geri yükleme noktası oluşturun. Yazılımı çalıştırırken yedekleme (Backup) işlemi de yapsanız iyi olur.

BIOS ayarlarını verdiğiniz linkteki gibi yaptım. Şimdi sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Logs.rar
Yeni klasör.rar Bu dosyayı atmak istedim fakat 2 kez üst üste mavi ekran verdi ve direkt size hatayı atmak istedim.

KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR
Windows, diskteki bir dosyayı okuyamıyor. Sabit diskte bozuk bir sektör, donanım (disk, denetleyici, bellek) sorunları veya aygıt sürücüsündeki bir hata olduğunu gösteriyor.

Disk temizleme yapalım; 8.adıma kadar.
Disk Temizleme Aracı : Nedir - Nasıl Kullanılır ? enpedi-Windows 7
==========================================================
Memtest yapın.
Memtest86 Bellek Test Programı

Olumlu olumsuz tüm bilgileri paylaşın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı