Unigine Valley Benchmark Sonuçları

Asus Gtx 1080ti Oc 011G Ekran kartındaki, Unigine Valley Benchmark sonuçları: (Hwinfo istatistikleri ile)
GpuTweak Gaming (Normal) (1961/1367) mode:

unigine v1.jpg Adsız2.jpg

GpuTweak Manuel Oc (2088/1451) mode:
unigine v3oc.jpg Adsızoc.jpg

Dilerseniz, Unigine'nin daha detaylı ve yeni bir benchmark programını deneyebilirsiniz.
Unigine Superposition Benchmark 1080p Extreme:
Gaming Mode:
unigine superposition normal.jpg
Manuel Oc Mode:
unigine superposition oc.jpg

Son düzenleme:
Selamlar.
Anakartım serviste oldugu icin kendi sonucumu atamamıştım. Kart servisten geldi fakat aynı sorun devam ediyor. Bu yuzden ekran kartlarını tam olarak verimli kullanamamaktayım. Bilgi olsun diye sorunuda belirteyim; anakart, tek ekran kartı ile sorunsuz calışmakta fakat işin icine 2 tane ekran kartı girince sapıtıp kafasına gore takılmakta. Servis, ureticinin paylaşıma acmadıgı, ozel bir bios yuklemesine ragmen duzelmeyen kartımızı elimizde olmayan nedenlerden dolayı kullanmak zorundayım. Neyse aşagıda sonucları paylaşıyor ve yorumu sizlere bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• Valley default.jpg
    Valley default.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 153
  • Valley oc.jpg
    Valley oc.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 139
  • Afterburner.jpg
    Afterburner.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 135
  • cpu-z.jpg
    cpu-z.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 147
@xdeliruzgar hocam, siz o zaman kartlardan birini devre dışı bırakıp öyle skor atın. Çünkü bu şekil skoru eklersem 2x 1080 Ti'ye haksızlık etmiş oluruz. Sanırım tek kartın alabileceği skordur bu.

Selam,

Asus GTX 1080 A8G benchmark sonuclari:

Stock:
Capture.PNG

Stock Asus GPU Tweak:
1231.PNG

Bu arada +1 Core yapmisim yanlislikla... Saved olmadigi zaten belli Resim'de... Problem yok yani :D

Stock GPU-Z:
Gpu Z stock.PNG

OC: (2126 MHZ Core /11110 / MHZ Memory) +600 MHZ herhalde
1.PNG

OC Asus GPU Tweak:
Asus OC.PNG

OC GPU-Z:
2.PNG

Bu arada @ozgurcan112'nin Stock skorunu az'da olsa geçiyor...
maşallah sizin Ekran Karti'da baya iyi... Memory baya iyi hemde. 800+ nedir ya :D
Inşallah bir şeyi atlamamıssımdir. Iyi geceler herkese.

Bir sorum daha olacak... Bazi yerlerde Ekran Kartinin GPU Kullanimi aşiri düşüyor... Normal bir şey mi ? yoksa bir problem mi ? En düşük %50 idi.

Son düzenleme:
Bu işlerden hiç anlamam ama 1060 konusu açıldıysa bende bir Benchmark atayım buraya.

Stock GTX 1060 6 GB MSI Gaming X Model :

stock.png

OC GTX 1060 6 GB MSI Gaming X Model :

oc.png

OC Yaparken Voltaj verilmemiştir, Voltaj değerini kaç yapmam gerektiğini de söylerseniz bir de öyle deneyip atmak isterim. Riskli gördüğümden cesaret edemedim, kartı aldığımdan beri ilk O.C denemem. Konuyu da biraz hortlatmış oluyorum fakat, ilgimi çekti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı