Unity 2D bir oyun için minimum sistem gereksinimi ne olmalı?

muhammetsc

Centipat
İçimde her yıl ara sıra yeşerip sonra sönen bir merak belki bir gün nasip olur.

Neyse konumuza dönelim 2D yandan bakış bir oyun için minimum sistem gereksinimleri ne olmalı? "pixel grafikler".

Ya da Quad serisi bir işlemciyle bu iş mümkün mü?

Şu an sistem özelliklerim bayağı düşük. Bu yıl yavaş yavaş elime para geçtikçe yükseltmeyi planlıyorum.

İçimde her yıl ara sıra yeşerip sonra sönen bir merak belki bir gün nasip olur.

Neyse konumuza dönelim 2D yandan bakış bir oyun için minimum sistem gereksinimleri ne olmalı? "pixel grafikler".

Ya da Quad serisi bir işlemciyle bu iş mümkün mü?

Şu an sistem özelliklerim bayağı düşük. Bu yıl yavaş yavaş elime para geçtikçe yükseltmeyi planlıyorum.

Quad serisiyle pek olacağını sanmıyorum. Hiç değilse 5. nesil Intel veya 1.nesil AMD Ryzen işlemci, kesinlikle SSD ayrıca 4 GB ekran kartı ve 8 GB RAM olması gerektiğini düşünüyorum.

Quad serisiyle pek olacağını sanmıyorum. Hiç değilse 5. nesil Intel veya 1.nesil AMD Ryzen işlemci, kesinlikle SSD ayrıca 4 GB ekran kartı ve 8 GB RAM olması gerektiğini düşünüyorum.

YouTube ve bazı harici platformlarda denk gelmiştim adamlar düşük sistemlede bir şekilde oyum yapıyorlardı. Hem böyle açık uçlu bir şey yapmak gibi bir niyetim yok. 2D, eski tarz bir oyun.

Evet SSD şart bir sorun olmazsa 2024 ilk çeyreğinde alacağım.

YouTube ve bazı harici platformlarda denk gelmiştim adamlar düşük sistemlede bir şekilde oyum yapıyorlardı. Hem böyle açık uçlu bir şey yapmak gibi bir niyetim yok. 2D, eski tarz bir oyun.

Evet SSD şart bir sorun olmazsa 2024 ilk çeyreğinde alacağım.

Hocam her şeyden önce SSD alın kesinlikle ardından diğerlerine geçersiniz. 2D eski tarz oyun için sisteminiz belki yeter Unity'den preferences ayarlarını iyi yapın başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı