Unity ile mobil parkur oyunu nasıl yapılır?

Unity ile mobil parkur oyunu yapmak istiyorum fakat mobil için bulamadım.
Aklınızdaki oyuna benzer bir örnek verirseniz çok daha faydalı bir çözüm sunabilirim.
Hevesini kırmak istemem ama, gerçekten böyle bir isteğin varsa cevabını bu forumda aramaman gerekiyor.
Neden ki hocam ben elimden geldiğinde yardım ediyorum. Unity ile arası iyi olan daha bir çok arkadaş var.

Aklınızdaki oyuna benzer bir örnek verirseniz çok daha faydalı bir çözüm sunabilirim.

Neden ki hocam ben elimden geldiğinde yardım ediyorum. Unity ile arası iyi olan daha bir çok arkadaş var.

Ben yaşının genç olduğunu ve gerçekten hevesliyse büyük bir cevher barındırdığını bu yüzden Türkçe kaynaklar arasına sıkışırsa yerinde sayacağını düşündüğüm için böyle söyledim. Burada nasıl bir ekosistem olduğunu bilmiyorum. Ama dışarıda çok büyük bir vaha var ve bu vahayı nasıl kullanması gerektiğini nasıl sorular sorması gerektiğini bilgiye nasıl kendi başına ulaşabileceğini öğrenmesi gerektiğini düşündüğüm için böyle bir tavsiye vermek istedim.

Clustertruck
Benzeri(bu arada yanlış yazmışım PC için)
Çok zor değil aslında. Basit bir hareket sistemiyle ve levellerin güzel ayarlanmasıyla pek zor olacağınız zannetmiyorum.

Bu linkten FPS hareket scriptini alabilirsiniz. Gerisinde sadece yan olacağı yerleri, zıplama büyüklüğünü, engelleri ayarlamak kalıyor.

Çok zor değil aslında. Basit bir hareket sistemiyle ve levellerin güzel ayarlanmasıyla pek zor olacağınız zannetmiyorum.

Bu linkten FPS hareket scriptini alabilirsiniz. Gerisinde sadece yan olacağı yerleri, zıplama büyüklüğünü, engelleri ayarlamak kalıyor.

Sağ ol kanka.

Bir de level paketi var mı yani.

Sağ ol kanka.

Bir de level paketi var mı yani.
Yukarıdaki sitede istediğin biçime göre paket arayabilirsin. Ne istediğini tam olarak anlamadığım için kesin bir paket önermedim. Senin bakman daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı