Unity öğrenmeye nereden başlanmalı?

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir oyun geliştiricisi olmak istiyorum ve Unity öğrenmeye karar cerdim. Udemy'den tavsiye edilen bir kurs buldum bu kursta C# ve Unity öğretiliyor. Bu benim başlangıcım için yeterli olur mu? Kurs linki 1 Kurs linki 2 Hangi kurs? Kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben C# öğrenerek başlayacağım ama önce Python öğrenmem lazım.

Bence Python'la başlamayın C ve Python'ın syntax ı çok farklı C#'a geçince zorlanabilirsiniz. Yanlış biliyorsam kusuruma bakmayın.

Ben oyun ve uygulama programlayacağım için oyunlarda yapay zeka gerekiyor onun için Python öğreniyorum.

Ben oyun ve uygulama programlayacağım için oyunlarda yapay zeka gerekiyor onun için Python öğreniyorum.

NPC'lerdeki basit zekayı diyorsanız bildiğim kadarıyla C# la yazabiliyorsunuz. Eğer çok ayrıntılı bir yapay zeka istiyorsanız bilmiyorum. Yanlış bilgi veriyorsam çok özür dilerim.

NPC'lerdeki basit zekayı diyorsanız bildiğim kadarıyla C# la yazabiliyorsunuz. Eğer çok ayrıntılı bir yapay zeka istiyorsanız bilmiyorum. Yanlış bilgi veriyorsam çok özür dilerim.

Hayır bilgileriniz doğru sadece ben biraz daha iyi bir zeka istiyorum bilenleriniz oynayanlarınız vardır belki F. E. A. R 1 oynayanlar varsa bilirler çok iyi bir yapay zekası var ben de tam böyle bir yapay zeka istiyorum.

Hayır bilgileriniz doğru sadece ben biraz daha iyi bir zeka istiyorum bilenleriniz oynayanlarınız vardır belki F. E. A. R 1 oynayanlar varsabilirler çok iyi bir yapay zekası var ben de tam böyle bir yapay zeka istiyorum.

O zaman kolay gelsin. Umarım amacınıza ulaşırsınız.

Geri
Yukarı