Unity "Package Manager Error"

Bugixx

Decapat
Daha fazla  
Unity kullanarak oyun yapacaktım çok güzel her şeyi kurdum. Tam yapmaya başlayacağım Unity package Manager error hatası çıktı önüme ne yaptıysam olmadı. Sildim yeniden yükledim olmadı. Sürüm değiştirdim olmadı. Bütün hevesim kaçtı. Bu sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• unityhata.png
    unityhata.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 400
Son düzenleyen: Moderatör:
Arama kısmına aşağıdaki gördüğünüz şeyi yapıp enter tuşuna tıklayın.
1613420258526.png

Çıkan sayfadan aşağıdaki gördüğünüz butona basın ve şifre ya da izin istenirse yazın/verin.
1613420399437.png

Oradan Unity ve Unity Hub'ı bulup aşağıdaki gibi yapın. (sürüm sizde farklı olabilir, sıkıntı yok)
1613420322370.png

Ondan sonra aşağıda gördüğünüz tamam butonuna basıp çıkın. Tekrar Unity'e girmeyi deneyin.
1613420450526.png

Eki Görüntüle 881210
Çıkan sayfadan aşağıdaki gördüğünüz butona basın ve şifre ya da izin istenirse yazın/verin.
Eki Görüntüle 881220
Oradan Unity ve Unity Hub'ı bulup aşağıdaki gibi yapın. (sürüm sizde farklı olabilir, sıkıntı yok)
Eki Görüntüle 881214
Ondan sonra aşağıda gördüğünüz tamam butonuna basıp çıkın. Tekrar Unity'e girmeyi deneyin.
Eki Görüntüle 881223

Unity Hub çıkmıyor 2019 sürümünü dediğin gibi yaptım.

Arkadaşlar ben çözümü şöyle buldum; Modem arayüzüne girip orada bulunan güvenlik duvarını kapatın ya da en düşük güvenliğe çekin. Ayrıca unitynin yüklü olduğu konumda türkçe karakterli bir klasör kullanmayın.

Eki Görüntüle 881210
Eki Görüntüle 881220
Eki Görüntüle 881214
Eki Görüntüle 881223
Yine aynı hata devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı