Unity vs. UE4

Unity öğrendikten sonra Unreal geçmek sana bir şey katmaz. Unreal geçtikten sonra onu da 0'dan anlaman gerekiyor, motor değiştirmenin bir gereği yok yani. Yukarıdaki kursun Discord grubundayız, yeni başlayan arkadaşlara yardım etmeye çalışıyoruz, bence en az ezber kurs o. Ondan başlayabilirsin istiyorsan.
Türkçe olarak kaynak sıkıntısı var fakat İngilizce olarak hiç de az kaynak yok. Birisi parası olan için ideal demiş de 2.5 yıldır bu motoru kullanıyorum, cebimden hiç para çıkmadı desem yeridir.

Unity öğrendikten sonra Unreal geçmek sana bir şey katmaz. Unreal geçtikten sonra onu da 0'dan anlaman gerekiyor, motor değiştirmenin bir gereği yok yani.
Evet hocam tek oyun motorunda uzmanlaşmak daha sağlıklı olacaktır ona ben de katılıyorum.
Fakat yine de burada seçim yaparken en azından iki oyun motoruna da kendisinin de göz gezdirmesi faydalı diye düşünüyorum hangisini kullanması gerektiği ihtiyaca göre değişen bir şeydir sonuçta. Burada arkadaşa ne tarz oyunlar yapmak istediği gibi şeyleri de sormak lazım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı