Çözüldü Unity3D "0xc000007b"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sorun çözüldü, değil mi? Öyleyse ilk mesajım işaretlenmeli, daha doğru olur. Çözülmediyse birkaç öneri daha yapabilirim :)

Neyse, çözülmüş sanırım. Gözünüz aydın :)

Sorun çözüldü, değil mi? Öyleyse ilk mesajım işaretlenmeli, daha doğru olur. Çözülmediyse birkaç öneri daha yapabilirim :)

Neyse, çözülmüş sanırım. Gözünüz aydın :)
Aslında pek sayılmaz, çözülmedi bir yardıma daha ihtiyacım var. VCRUNTİME140_1.dll hatası verdi ve dll'yi yükledim fakat bu sefer tekrardan bu hatayı aldım neden acaba? (Doğru yüklediğime eminim.)

Tamamdır. Bu DLL'i attığınız yerlerden silin. Sonra denetim masasında içinde C++ 2013-2015-2017-2019 geçen her şeyi kaldırın. Son olarak bu linktekileri kurun.
Umarım artık internetten DLL indirmezsiniz. Bu hatalara hep bu sebep olur çünkü.

Tamamdır. Bu DLL'i attığınız yerlerden silin. Sonra denetim masasında içinde C++ 2013-2015-2017-2019 geçen her şeyi kaldırın. Son olarak bu linktekileri kurun.
Umarım artık internetten DLL indirmezsiniz. Bu hatalara hep bu sebep olur çünkü.
Genelde Youtube'de hataları bu şekilde çözüyorlar ve bende aynısını yaptım pişman oldu tekrardan sağol umarım olur. 😐

Yine YouTube'dan bakabilirsiniz. Konuşmayıp da not defteriyle iletişime geçmeye çalışan arkadaşların videolarına bakmayın yeter. Kendilerinin kahvede oturup ülkeyi kurtaran dayılardan farkları yok. Şu videoya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı