Çözüldü Unity3D "0xc000007b"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Normalde bu hatayı çok basit bir şekilde düzeltirim ama bu sefer yapamadım. 😀
Umarım bu "çok basit şekilde düzelttiğiniz" yöntem el ile .dll dosyası kopyalamak değildir.

Buysa yapmayın. Bu, kullanmış olduğunuz yazılımda o an sorunu çözse bile farklı yazılımlarda farklı hatalara neden olabilir.

Son düzenleme:
Umarım bu "çok basit şekilde düzelttiğiniz" yöntem el ile .dll dosyası kopyalamak değildir.

Buysa yapmayın. Bu, kullanmış olduğunuz yazılımda o an sorunu çözse bile farklı yazılımlarda hataya neden olabilir.
Evet aslında asla öyle bir şey yapmam ama o an çok lazım olan bir programı açamadım ve bunu yapma mecburiyetinde kaldım.

Denetim masasından C++'ların ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Bir şeyin eksik kurulmuş olması olası.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-29 204256.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-29 204256.png
    4,3 KB · Görüntüleme: 26
Evet, eksik kurulumlar olmuş. Bahsettiğim dosyaların silindiğinden emin olun. Sonra denetim masasından C++ 2010'ların hepsini kaldırın. Son olarak attığım linkteki 4 yazılımı kurun.

Evet, eksik kurulumlar olmuş. Bahsettiğim dosyaların silindiğinden emin olun. Sonra denetim masasından C++ 2010'ların hepsini kaldırın. Son olarak attığım linkteki 4 yazılımı kurun.
Şuan deniyorum umuyorum ki olur. Olmazsa format atmam gerekecek çünkü bilgisayarımı sadece ben kullanmıyorum kardeşimde yapmış olabilir.😐

Geri
Yukarı