Unlost dünya şampiyonu mu?

Tamamen palavra. Kendisi önce dünya şampiyonuyum diye piyasaya çıktı. Twitch'te yalan uydurup kendini ünlü etti, sonrasında insanlar bunun dünya şampiyonluğunu sorgulayınca işin aslının palavra olduğu ortaya çıktı. Bu sefer de ben hiç dünya şampiyonuyum demedim falan diye kıvırdı Türkiye şampiyonuyum diye Twitch'te düzeltti. Bu da yalan tabii adamın Türkiye şampiyonluğuda yok. Burada unlost çok iyi oynuyor diyenler kime göre neye göre kerem aktürkoğlunu koy halı saha maçına çok iyi oynuyor dersin ama Messi nere kerem nere. Sen Messi'yi bilmezsen bu oyunu oynayanları izlemesen tabii çok iyi görünür. Bu adamın bir palavrasıda ben hiç levye yemedim demesi. İnternette dust ile attiiği video var o zamanlar niki expect. O ben değilim diye yalan söylemişti biri benim nikimle girip vs atmış demişti ama videoda Steam ID görünüyor o ID'yi arattığın zaman unlostun bugün hala yayınlarda kullandığı Steam hesabı olduğu ortaya çıkıyor. Unlost palavracının tekidir.

Hocam çok iyi anlatmışsınız fakat normal oyunculardan farkı olduğu kesin kimse bir Alex Worldspawn demedi diyemezde.

Profesyonel seviyede oynuyor. Birinciliğine ait videoya hiç denk gelmedim. Şu anda yayıncıları ve YouTuber'ları konuk edip oynuyor kendince abim.

Oyunu çok iyi oynuyor fakat birinci değil. Zaten geçmişte oynadığı maçlar YouTube'da kayıtlı.

Çok iyi bir oyuncu fakat şampiyon olduğunu düşünmüyorum. Çok da iyi bir insan olduğu kesin gördüğümüz üzere, ünlü olmayı hak eden sayılı kişilerden.

Hocam çok iyi anlatmışsınız fakat normal oyunculardan farkı olduğu kesin kimse bir Alex Worldspawn demedi diyemezde.

İşte sorun bu bizim için çok iyi ama 7/24 Half-Life oynamış insanlar arasında ne seviyede? Dünyanın en iyi Half-Life oyuncularının yazıldığı listelerin hiçbirinde unlost yoktur top100'de. Bir tane liste vardı TOP100 listesi listede 6-7 Türk vardı unlost yoktu. Hatta Türkiye'den gok2 denen arkadaş tüm dünya lisletelerinde ilk 10'da. Ki bu listeleri yabancılar hazırlıyor. Şimdi yazık değil mi bu gok2 denen arkadaşa kendisini Half-Life camiası tanıyorken birçok Online turnuvada birinciligi varken bu unlost denen şarlatan hiçbir yerde yokken kendini dünya birincisiyim diye palavra anlatıp milleti kandırdı. Emek hırsızlığıdır bu. Burada unlost iyi diyen arkadaşlar var unlost her şeyi prim için para için yapar o kanseren diye dalga geçtikleri çocuğa nasıl sövdü oyun için açın videosu orada sonra millet sonrasında kanseren nerede diye sordug
Bir ton yalan soyledi çocuk hakkinda. Üstüne anlaşmalı, sponsorlu sitelerden kendisine bıçak çıkartıp gençleri hem kumara özendirdi hem de hileli siteler olduğu için para kaybettirdi. Kendisi de parasını cukkalamaya devam etti.

Son düzenleme:
Unlost un dediğine göre kendisi stalkyard haritasında dünya 1.liği almış.
Biraz araştırınca maç kayıtlarını bulamadım. Dahada derinlere inince bir sürü insanın (ki buna bazı profesyonel ag ciler dahil) unlost un şampiyonluğunun fake olduğunu söylüyor.
Bir sürü yazı ve video var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da hr alex vs unlost videosu.

Haila hl oynayan biri olarak. Sizce unlost gerçekten şampiyon mu, yoksa "kariyerim" dediği birincilik bir yalandan mı ibaret?

Unlost un dediğine göre kendisi stalkyard haritasında dünya 1.liği almış.
Biraz araştırınca maç kayıtlarını bulamadım. Dahada derinlere inince bir sürü insanın (ki buna bazı profesyonel ag ciler dahil) unlost un şampiyonluğunun fake olduğunu söylüyor.
Bir sürü yazı ve video var.

Bu da hr alex vs unlost videosu.

Haila hl oynayan biri olarak. Sizce unlost gerçekten şampiyon mu, yoksa "kariyerim" dediği birincilik bir yalandan mı ibaret?

Bu konu her yıl açılır doğrusunu bilmem ama Jahrein fanı bgy üyelerinin araştırması sonucu 1liği yok cantuğ bey kaybetmekten haz etmeyen egolu birisi ama kötü bir insan değil küçüklüğünden beri oyun sektörü adına bir şeyler yapıyor ama kimseye yaranamadığı doğrudur.

Geri
Yukarı