Unlost Eco mu, Elraen Parva mı?

Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, ben yakın bir zamanda bilgisayar alacağım ancak hangisi daha karlı bilemedim. Unlost Eco mu daha iyidir, yoksa Elraenn Parva mı?
Unlost alanlar da çok memnun.
Elraenn Parva alanlar da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar, ben yakın bir zamanda bilgisayar alacağım ancak hangisi daha karlı bilemedim. Unlost Eco mu daha iyidir, yoksa elraenn parva mı?
Unlost alanlar da çok memnun.
Elraenn parva alanlar da.

Hocam genelde yayıncı kasaları pahalı oluyor ve de inventus olunca zaten haliyle pahalı bütçenizi belirtirseniz o fiyata çok daha iyisinin toplanacağını düşünüyorum.

Bütçenin 5000 ve hazır sistem istediğini varsayıyorum bunu ya 200TL ekleyip alabilirsin(önerim) ya da 1 tane RAM'i çıkarıp alabilirsin ikisinden de gerek performans gerek malzeme kalitesi olarak çok önde.
Aman diyeyim İtopya'dan bir şey almayın. 15 Gündür kargoya verilmesini bekleyen var. Arkadaş büyük bir hevesle alacak, 10 gün kargoya verilmesini bekledikten sonra iptal edecek ve vakit kaybettiğiyle kalacak. Ayın birinde sipariş verdim hala sistem bekliyorum. Faturası bile kesilmedi.

Eğer yayıncıların topladığı sistemi illa almak istiyorsanız elraenn parva öneririm. Üstteki arkadaşında dediği gibi bütçenizi belirtirseniz daha iyi sistemler önerebiliriz. Arkadaşın üstteki önerdiği sistem alınabilir.

Aman diyeyim İtopya'dan bir şey almayın. 15 gündür kargoya verilmesini bekleyen var. Arkadaş büyük bir hevesle alacak, 10 gün kargoya verilmesini bekledikten sonra iptal edecek ve vakit kaybettiğiyle kalacak. Ayın birinde sipariş verdim hala sistem bekliyorum. Faturası bile kesilmedi.

Parva alıcağıma 10 gün bekler DA4 alırım.

Eğer yayıncıların topladığı sistemi illa almak istiyorsanız elraenn parva öneririm. Üstteki arkadaşında dediği gibi bütçenizi belirtirseniz daha iyi sistemler önerebiliriz. Arkadaşın üstteki önerdiği sistem alınabilir.

Parvayı neden öneriyorsunuz anlayamadım.
DA4'ün artılarını yazmak gerekirse.
İşlemci RAM ve anakart olarak aynı diyebiliriz.
Ekran kartı olarak 5500XT 8 GB bayağı önde kasa ve PSU önde SSD önde.
Yanlış almasın fanboy değilim fakat aynı paraya daha iyisi varken sırf başında elraen var diye insaları kandırıp satılan sistemi almasını önermem.

Yanlış almasın fanboy değilim fakat aynı paraya daha iyisi varken sırf başında elraen var diye insaları kandırıp satılan sistemi almasını önermem.
Siz bekleyebilirsiniz. Belki konu sahibi arkadaşın o kadar sabrı yoktur. Hızlı gelsin diye demonte seçtiğimiz sistemin neredeyse 10 günde faturası kesilmedi. 10 Gün diye bir sabit yok. İtopya Şikayet konusunda sistemi 20 günde eline ulaşanı gördüm. Arkadaş sistemi beğendiyse parça parça toplama olarak alırsa neredeyse aynı fiyata geliyor. Haftalarca beklemek yerine alacaksa parça parça alması daha iyi olur. Yoksa 5000 liraya konu başlığındaki sistemler alınmaz.

Eğer illa Unlost Eco ile Elraenn Parva almak istiyor ise Parvayı önerdim. Onun dışında o bütçeye çok daha iyi sistemler alındığını biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı