Elraen parva alınır mı?

Bazı özelleştirmeler ile yukarıdaki sistemi almak daha mantıklı olabilir, piyasada daha iyi 1660S tabanlı hazır sistem var mı bilmiyorum.

Özelleştirme olarak önce kasayı Spec Delta (büyük kasa seviyorsanız Cougar olanı da tercih edebilirsiniz) eğer render gibi işler ile uğraşılmayacaksa işlemciyi de Ryzen 3 3100 olarak seçebilirsiniz.

RAM'i de 2x8 16GB yapın bu arada.

En fazla 1660S alabiliyorum hocam, monitör de almam gerekli.

Yanlış anlama beni ama bu teknoloji o kadar lanet bir şey ki 1050 Ti aldım hala kullanıyorum kullanmak zorundayım. Almışken en iyilerinden almaya çalış ülkemizde sürekli alınacak aletler değil maalesef. Gerekirse 2, 3, 4, 5 ay daha bekle içine sinerse al. Ben zamanında severek aldım ama şu an da yeterli gelmeyebiliyor.

Benim 6000TL bütçem olsa attığım sistemi R3 3100 yapıp PSU'dan 100W kısarak bu sistemi alırdım.

@Doğukan Özkan ülkenin durumu bu kadar kötüyken 2-6 ay arasında bekle işlemciyi yükselt demeniz saçma hocam, 2-6 ay sonrasında doların 10-11 olmayacağı ne malum?

Ülkeyi mi tartışalım kanka mantıklı olanı söylüyorum ona bakarsan yükselme ihtimali yüksek ama düşmeyi neden düşünmüyorsun tek taraflı iş yapıyorsun ihtimaller her zaman vardır ben sadece tavsiyede bulundum alacaksa düzgün alsın 40 defa alınacak şey değil bilgisayar işi

Yeni konular

Geri
Yukarı