Unlost Eco sistem aniden kapanıyor

XCiarqX

Centipat
Bilgisayarımı yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım ancak bugün bir anda bilgisayarım kapandı. Herhangi bir hata vermiyor aniden kapanıyor sorun ne olabilir? Termal macun veya güç kaynağı diye düşündüm ancak varsa bilen yardımcı olabilir mi?

Bilgisayar: Unlost Eco(W'u 600'e yükseltmek dışında bir değişiklik yok)

Bilgisayarımı yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım ancak bugün bir anda bilgisayarım kapandı. Herhangi bir hata vermiyor aniden kapanıyor sorun ne olabilir? Termal macun veya güç kaynağı diye düşündüm ancak varsa bilen yardımcı olabilir mi?

İşlemcin ısınıyor olabilir.

SHARKOON SHP-650 V2 650W 80+ EU Güç kaynağı
Birazdan Sistemi açıp bakacağım toz varsa temizlemek için termal macunu kontrol için fln ama başka bir sebebi olabilir mi? dediğim gibi 6 7 aydır bende ve 0 problem yaşadım şu ana kadar

Sharkoon SHP-650 V2 650W 80+ eu güç kaynağı.
Birazdan sistemi açıp bakacağım toz varsa temizlemek için termal macunu kontrol için falan ama başka bir sebebi olabilir mi? Dediğim gibi 6 7 aydır bende ve 0 problem yaşadım şu ana kadar.

Termal macunu yenile sorun çözülmezse PSU değiştirip dene.

1-) Sıcaklık değerlerini kontrol et.
2-) Psu yu kontrol et (ısınma , kablo çıkması vs.)
3-) Yazılımsal olarak bir sıkıntıda olabilir.

Geri
Yukarı