Unlost ECO V2 alınır mı?

@Motionless IN White hocam seni de durmadan etiketliyorum ama :) tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok iyi olur. Bir inceleme şart olacak galiba.
Sistemi diyorsanız maalesef tam olarak tecrübe paylaşamam, ancak kasa, SSD, RAM gibi parçaları kendime aldım. Gerisini de satışa koydum ve bazılarını sattım.

Eğer ekran kartı için söylüyorsanız bu hafta içerisinde inceleme yapmayı planlıyorum, ancak ahım şahım yapabilir miyim emin değilim. Ekran kartı incelemesi için birçok kişiden görüş alıp ona göre testleri vs. yapıp paylaşmam gerekecek.

Alınabilir hocam ama videodaki fps'i beklemeyin. Videolarda ki fpsler ekstra overclock ile çekilen videolar. Yapılabilecek en yüksek overclock'u yapıyorlar.

Bazı arkadaşlar okumadan direkt yazmış. Sistemi 1650 olarak almayacağım. 1660 Super olarak alacağım ve fiyatı bu piyasaya göre çok iyi geldi bana. Ben de biliyorum 1650 daha fiyat performans başka sistemlerin olduğunu.

Sistemi diyorsanız maalesef tam olarak tecrübe paylaşamam, ancak kasa, SSD, RAM gibi parçaları kendime aldım. Gerisini de satışa koydum ve bazılarını sattım.

Eğer ekran kartı için söylüyorsanız bu hafta içerisinde inceleme yapmayı planlıyorum, ancak ahım şahım yapabilir miyim emin değilim. Ekran kartı incelemesi için birçok kişiden görüş alıp ona göre testleri vs. yapıp paylaşmam gerekecek.
Ekran kartı için hocam, malum 1050 Ti ve 2060 gibi kartlar yeniden piyasaya sürülüyorlar ve bunun gibi tasarımlardalar hatta Palit 2060 direkt aynı kart.

Palit 2060 direkt aynı kart.
PNY'nin bu kartı zaten Palit StormX hocam :) Tabii PNY tasarımı değiştirmiş ancak diğer her özellik aynı. Tek fanlı kart alınmaz yargısını kaldıracak cinsten performansı var, 2070MHz'e OC yapmama rağmen 70 dereceyi geçmiyor. (2070MHz baya üst OC değeri denilebilir, birçok kişi görememiş)
Furmark 1080P auto ayar.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı