Unlost Eco V2 alınır mı?

6 ay önce bu başlık açılsaydı evet al derdim ama şu an pek de mantıklı değil, zaten her ay bilgisayar bileşenlerine ciddi bir zam geliyor

O fiyata daha güncel ve güzel bir sistem toplanabilir

Hayır alınmaz. Alınır diyen her gördüğü bilgisayara alınır diyen tiplerdendir 🤠

Sebebi ise R3 3200G ile RX570 aynı anda alınmaz, güç kaynağı eski ünite kullanıyor, Armor serisi ısınma problemli, anakartın RGB desteği bulunmuyor ve pahalı.

Unlost sevmem ama Rip veya Alp yanında olunca izlerim sadece. 500 Fps diyor ama Dust 2 B bomba bölgesinde orası oyunun en fazla Fps veren yeri.
Ve bilgisayarı APU işlemci olduğu için ilerde ekran kartı yenileyemessin bence alınmaz.

Alınmaz ekran kartlı bir sisteme APU işlemci koymuş nasıl bir kafa anlayamadım. Fiyatıda çok pahalı. 500 FPS alma olayınıda şöyle açıklayayım oyunun alınabilecek en düşük ayarlarında zaten giriş seviye bilgisayarlar o değerleri alabilir. Arkadaş iyi yayıncı eyvallah ama sistem toplamayı bilmiyor.

Hayır alınmaz. Alınır diyen her gördüğü bilgisayara alınır diyen tiplerdendir 🤠

Sebebi ise R3 3200G ile RX570 aynı anda alınmaz, güç kaynağı eski ünite kullanıyor, Armor serisi ısınma problemli, anakartın RGB desteği bulunmuyor ve pahalı.
Zaten GTX1650 almayı düşünüyordum.

Zaten GTX1650 almayı düşünüyordum.
Bu daha kötü işte. Alma o kartı. Super değilse tabii. R3 3200G ile RX570 aynı anda alınmaz demenin sebebi R3 3200G APU işlemci. Yani direkt tek çekirdeğe falan odaklanmak yerine içerisinde ekstradan görüntü birimi bulunuyor falan filan. Aynı anda alınmaz hiçbir kart onunla. Yani RX570 ile bir alakası yok. Bütçeni yazıp sistem tavsiyesi hakkında konu aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı