Unlost X alınır mı?

Teknoloji şans işidir. Anakartın efendileri Asus Gigabyte sanıyordum birsürü sorun yaşayan var. AMD de en iyi ekran kartı üretici Sapphire sanıyordum aldığım ilk Sapphire 4 saat çalışabildi. Msi denedik 3 ay dayandı. Bende şanssızlık var sanırım

Az araştır anakart arızaların da başı çeken marka asus ve msi özellikle amd tarafında bu iki marka tam suçlular 😊 Gigabyte dururken gittik msi aldık bela ettik başımıza.
Çok hatalı bilgilendirme yapıyorsun dostum senin elinde anakart bozulduysa o markanın ne suçu var boşuna demiyor muyuz, 'Teknoloji işi şans işi herkeste aynı olacak diye bir kaide yok.' bu sözden anlayasanız ki her firmanın kendine göre bir seviyesi var ayrıca senin elinde bozulmuş olması markayı etkilemez. Sen alsan n'olur almasan n'olur adamlar yalvarmıyor, ama gidip MSİ, ASUS gibi firmalara leke atamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı