Unlost X PC Alınır mı?

Gayet güzel sistem, alınır tabi. Kasadan falan kırparak daha ucuza toplarsın tabi ama inventus belli ki kimsenin sorun yaşamayacağı bir ürün oluşturmak istemiş. Biraz araştırma yapınca ürününün sponsorlu olmadığını bilgisine ulaşmak gayet kolay. Sanırım aralarında bir hatır gölün ilişkisi var. Bu sebepten sponsorlu ürün alınmaz gibi yorumlara gerek yok.
Nereden kolayca bu bilgiye ulaştığını merak ettim?

Nereden kolayca bu bilgiye ulaştığını merak ettim?
Önce Google (arama motoru) araması yaptım ardından YouTube isimli bir sitenin bağlantısına ulaştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önce Google (arama motoru) araması yaptım ardından YouTube isimli bir sitenin bağlantısına ulaştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya şimdi merak ettim yaptıkları O.C'u 10 saniye de yaparım :D AMD Ryzen Master'la bile rastgele O.C yapmak mümkün ekran kartını söylemiyorum bile :D Neden bu kadar abartıldı bu O.C olayı ? Ayrıca sponsor ürünü değildir eyvallah ama adam zaten gayet iyi kazanıyor. Burada Donanım Arşivini savunmuyorum ama oda bu işten para kazanıyor. Aralarında ki tartışma çok saçma :D Donanım Arşivinin bu sistemi eleştirmeye hakkı yok aynı fiyata power boost çöpüyle sistem topluyorlar.

:D:D Çoğu 18 yaşından küçük insanlardan oluşan bir kitlesi olmasına rağmen para için her gün yayınlarında kumar oynayıp buna özendiren bir insan için bilgisayar daha fazla satılsın ve daha fazla kazanalım diye sponsorsuz yalanını söylemesi çok olağan bir davranış olur.,
Ben banka hesaplarını gördüm falan tarzı daha inandırıcı bir sebep bekliyordum.

Ben banka hesaplarını gördüm falan tarzı daha inandırıcı bir sebep bekliyordum.
Sen de abarttın ya :D Ben adamın yayın içeriğini bile yeni görüyorum, kaldı ki banka hesabı. İnventus'a güveniyorum ama hiç problem yaşatmadılar alış verişlerde. Uygun fiyatlı işlemciyi belli seviyede OC ile satma sistemi hoşuma gitti ayrıca. Bilgisayarım olamasa benim ciddi ciddi üzerine düşündüğüm bir sistem olurdu. Hoş, ben de yüksek ihtimal kendim toplamak isterdim ama kendisi toplamak istemeyen insanlar için kazık olmayan iyi bir ürün. Sen demişsin zaten kitlesi 18 yaş altı diye. Açıklamasında kendi takipçilerim için diyor zaten. Ben çevremde bana sistem soran ufaklıklara gönül rahatlığı ile öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı