Unlost'un sistemleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adam R5 1600 gibi bir F/P kralı varken gitmiş 3200G koymuş. Bir de diyor 4.0 GHz bu işlemci çok iyi oyun oynatıyo RX 570 Armor kartı saymıyorum bile.
Eleştirisinde sonuna kadar haklı bence

Adam R5 1600 gibi bir F/P kralı varken gitmiş 3200G koymuş. Bir de diyor 4.0 GHz bu işlemci çok iyi oyun oynatıyo RX 570 Armor kartı saymıyorum bile.
Eleştirisinde sonuna kadar haklı bence
Gerçekten komik sistem olmuş. Katılıyorum.

Hazır Sistemlerin hepsinden uzak dur bence,sistem toplama ile ilgili bilgin yoksa güvendiğin birine danış. Ya da burada konu açman daha mantıklı olur.

Bu arada almamamı söyleyen arkadaşlar rahat olsun, bunları almayı aklımın ucundan bile geçirmedim. Benim takıldığım yer bunu pazarlarken söylediği yalanlardı. Hiçbir şey bilmeyen arkadaşlar bile Technopat gibi yerlerde her parça için ayrı konu açarak zamanla iyi bir PC toplayabilir. Bir yerden sonra bunları alan çocuklar R5 1600 12nm gibi bir gerçeği öğrenince Unlost'un kulaklarını çınlatacaktır.

oyunun grafik ayarlarını ısı degerlerini göstermeden fiyatına göre cöp olan bilgisayarı bukadar övüp bilgisayar bilgisi az olan insanları dolandırmaktan baska bişey değil.
insanlar bunlara güvenip bu bilgisayarları alıyorlar

Çocukları kumara özendirerek sponsorlardan aldığı para yetmemiş demekki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…