Unlost'un sistemleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben sistemlerini incelemedim ama Donanım Arşivi çok sert eleştirmişti. Gidip Ryzen 3'lü kasaya en iyi F/P kasası falan diyormuş. Videoyu açıp direkt ileri sardırdığımda arkadaşlar GTA 5 testleri önemli çünkü oyunun optimizasyonu bilmem ne gibi(küfür) diyor. Benim bildiğim GTA 5 optimizasyon konusunda gayet başarılı. GTA 4 dese anlarım. Bu ne şimdi?
Adam R5 1600 gibi bir F/P kralı varken gitmiş 3200G koymuş. Bir de diyor 4.0 GHz bu işlemci çok iyi oyun oynatıyo :D RX 570 Armor kartı saymıyorum bile.
Eleştirisinde sonuna kadar haklı bence :)

Hazır Sistemlerin hepsinden uzak dur bence,sistem toplama ile ilgili bilgin yoksa güvendiğin birine danış. Ya da burada konu açman daha mantıklı olur.

Bu arada almamamı söyleyen arkadaşlar rahat olsun, bunları almayı aklımın ucundan bile geçirmedim. Benim takıldığım yer bunu pazarlarken söylediği yalanlardı. Hiçbir şey bilmeyen arkadaşlar bile Technopat gibi yerlerde her parça için ayrı konu açarak zamanla iyi bir PC toplayabilir. Bir yerden sonra bunları alan çocuklar R5 1600 12nm gibi bir gerçeği öğrenince Unlost'un kulaklarını çınlatacaktır.

oyunun grafik ayarlarını ısı degerlerini göstermeden fiyatına göre cöp olan bilgisayarı bukadar övüp bilgisayar bilgisi az olan insanları dolandırmaktan baska bişey değil.
insanlar bunlara güvenip bu bilgisayarları alıyorlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı